Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Purjus peaga autot juhtinud ujumistreener enam ametis ei jätka

Eesti ujumisliidu juhatus võttis eile õhtul vastu otsuse, et peale Eesti meistrivõistlusi raskes joobes autot juhtinud ujumistreener Nikolai Borzov enam treeneriametis jätkata ei saa. Lisaks teeb ujumisliidu juhatus Eesti EOK kutsekomisjonile ettepaneku peatada treeneri litsents ning tühistada kutsekvalifikatsioon.

«Oma teoga seadis Nikolai Borzov ohtu nii autos olnute kui kaasliiklejate elu ja tervise. Tegu on kriminaalkorras karistatava teoga, rääkimata treeneri kutseeetika raskest rikkumisest,» selgitas ujumisliidu president Karol Kovanen.

?Juhtum on ujumisringkonnas kindlasti äärmiselt ðokeeriv,? kommenteeris Kovanen. Juhtum jahmatas sügavalt Eesti Ujumisliitu ning sellega tegeletakse täie tõsidusega.

Borzov ise on avaldanud kahetsust oma teo üle:? Seoses 28.06.2013. aastal aset leidnud kahetsusväärse sündmusega palun siiralt vabandust kogu Eesti spordi avalikkuse ees ning palun vastu võtta minu vabandused Eesti Ujumisliidule tekitatud negatiivse tähelepanu pärast. Minu käitumine väärib karmi karistust.?

Eesti Ujumisliit on tänulik inimestele, kes politseid kahtlustest teavitasid ning sellega suure tragöödia ära hoidsid. Paneme kõigile südamele jälgida oma ligimesi ning mitte lasta kedagi purjus peaga rooli või ujuma.

Ohutut suve!
Eesti Ujumisliit

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>