Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Täna toimuval Eesti Tervisemessil kuulutas Lastevanemate Liit Eesti Ujumisliidu Aasta Tervisetegu 2018 vääriliseks.

Eesti Lastevanemate Liit nimetas kaks Aasta Tervisetegu 2018. Ühe teoga tänatakse Eesi Ujumisliitu kõigile lastele ujuma õppimiseks võimaluste loomise e. kooliujumise edendamise eest ja teise teoga Villem Linki lastele ujuma õppimisel eeskujuks olemise eest.

Eesti Ujumisliidu president Karol Kovanen võttis täna Tervisemessi raames toimunud auhinnagalal vastu Aasta Tervisetegu 2018 tunnustuse.

“Meil on just Lapsevanemate Liidu  tunnustuse üle väga hea meel, kuna see annab meile kinnitust, et  lapsevanemad väärtustavad laste ujuma õppimist koolis,” räägib Eesti Ujumisliidu ujumise algõpetuse projektijuht Helen Link, lisades: “meile on see väga oluline, sest ujuma õppimisel on vaja lapsevanema panust nii julgustuse kui ka toetuse näol.”

Pildil Karol Kovanen, Helen Link ja Villem Link

“Eesti Lastevanemate Liit on üle-eestiline organisatsioon ja meie valikuks oli Eesti Ujumisliit ja kooliujumise edendamine just selle tõttu, et see puudutab kõiki eesti lapsi,” rääkis Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige Kristiine Vahtramäe, lisades: “meie peame oluliseks, et lapsed liiguks ja elaks tervislikult ja ujumise puhul on veel olulisem turvalisuse teema.”

Igal aastal toimuval Eesti Tervisemessil pärjatakse tervisevaldkonnas tegutsevate erialaliitude ja organisatsioonide arvates suuremat tunnustust ja avalikkuse tähelepanu ja austust väärivad teod auhinnaga ja tunnustusmärgi avaliku kasutamise õigusega (tunnusmärk näha alloleval oleval pildil, kus Villem Link on vees).

Eesti Ujumisliit tänab kõiki koostööpartnereid, kellega koos oleme teinud tööd selle nimel, et anda kõigile Eesti lastele ujumisoskus – rõõmsam ja ohutum elu! Lisainfo leiab kooliujumine.ee

Eesti Ujumisliidu koostööpartnerid ujumise algõpetuse edendamisel on olnud Haridus-ja Teadusministeerium, Kultuuriministeerium, Päästeamet, Siseministeerium, ujumisõpetajad ja paljud teised.

 

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>