Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Salon+ alustas koostööd Eesti Ujumisliiduga, et toetada Eesti tippujumist. Koostöö eesmärk on edendada Eesti professionaalset ujumiskultuuri ning tunnustada sportlasi tunnustust väärivate tulemuste eest.

Täna toimus Rävala pst 7 asuvas Salon+ salongis koostööleppe sõlmimis üritus, kus olid kohal nii Salonplus Baltic OÜ esindajad kui ka EULi esindajad ning tippujujad.

Ürituse raames tehti kaunid soengud kodumaal viibivatele parimatele ujujatele – Kertu Ly Alnekile, Maria Romanjukile, Martin Allikveele ning Daniel Zaitsevile.

Salon+ esindaja Erkki Lõhmus ning Eesti Ujumisliidu president Karol Kovanen ütlesid ürituse avasõnad, millele järgnes lepingu allkirjastamine, pildistamine ja pidulik tordi söömine.

Salonplus Baltic OÜ toetab Eesti Ujumisliitu auhindadega erinevatel ujumisvõistlustel RICH Hair Care toodete või tasuta juuksehooldusteenustega. “Salon+ toetab Eesti Ujumisliidu kaudu ujujaid, sest juuksehooldus on sageli kloorivees viibivatele ujujatele oluline. Pakkudes kvaliteetseid juuksehooldustooteid, tunnustab Salon+ ujujaid aktiivse eluviisi viljelemise ja eeskujuks olemise eest,” rääkis Salonplus Baltic OÜ juhatuse liige Erkki Lõhmus.

“Ujumise seisukohast oluline, et meie partnerid usuksid Eesti tippujujate võimekusse ning hooliksid ujumisest kui elutähtsast oskusest, mis vähendab uppumissurmasid,” ütles Karol Kovanen, lisades: “Oleme tänulikud, et Salon+ hindab samu väärtusi ning on otsustanud Eesti ujumist toetada.”

Lisaks Kovanenile esindasid Eesti Ujumisliitu üritusel ka EULi juhatuse liige Peeter Matt, peasekretär Pille Tali ja EULi asepresident Simon Renno.

 

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>