Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Meil on hea meel teatada, et 18. juunil alustab Eesti Ujumisliidus tööd sponsorsuhete juht Ramo Kask, kelle põhiliseks eesmärgiks on EUL-i sponsor-ja toetajate süsteemi loomine ja elluviimine, sponsorite ja toetajate leidmine ning sponsorkommunikatsiooni elluviimine. 

Ramo on küll kergejõustikutaustaga, kuid erialase haridusega hakkaja, kelle üheks sooviks on suurendada ujumise populaarsust, et tagada ka ala järelkasv.

“Toetades ujumist toetatakse tervet ühiskonda, kuna tänu ujumise populariseerimisele tõuseb inimeste teadlikkus ujumisoskuse vajalikkusest,” räägib Ramo Kask, lisades: “Olen tõesti varasemalt läbinisti kergejõustikuga seotud olnud, kuid leian, et see võibki minu tugevuseks olla EUL-i arendamisel. Vaatan kõike ujumisega seonduvat hoopis teise pilguga, kui ujumisega seotud inimesed ise. Nii minu kui kõigi inimeste jaoks on ujumine siiski eluks vajalik oskus ning kui me suudame ujumise kui spordiala arendamise ja populariseerimisega inimeste elusid päästa, siis oleme me juba oma tööd hästi teinud.”

Lisaks sponsorsuhetele hakkab Ramo tegelema ka EUL-i turundusprojektide koostamise ja elluviimisega.

Uurisime Ramolt tema lemmikujumisstiili kohta. “Väga võimsa ja atraktiivse ujumisstiili mulje on jätnud mulle libilika tehnika,” räägib EUL-i uus töötaja, lisades: “Põhiline ujumisstiil, milles ennast kindlalt ja mugavalt tunnen, on siiski rinnuliujumine.”

Ujumispere saab Ramoga kohtuda juba Eesti meistrivõistlustel, mis toimuvad 25.-27. juunini Aura veekeskuses Tartus.

Kommentaare (2)

  • Heldur Suun

    Tore, et Ujumisliiduga on liitunud tippsortlane (arvatavasti alustab Ramo Kask tööd alates 18. juunist,mitte 18.mai). Ujumisoskus ja elude päästmine on kahtlemata väga olulised asjad, aga väga sooviks, et ka Eesti tippujumine areneks.
    Väga-väga meeldiks, kui Eesti rekordid sünniks Eestis, mitte ainult USA-s, Türgis, Kanadas jm. Loodetavasti ikka saame millagi 50m ujula Tallinnasse ja piisavalt resursse meie koondislastele, et nad saaksid treenida kodus, võrdväärsetel tingimustel maailma tippudega. Edu, pealehakkamist ja kordaminekuid Ramo Kasele!

  • Heldur Suun

    Tore, et Ujumisliiduga on liitunud tippsortlane. (arvatavasti alustab Ramo Kask tööd alates 18. juunist,mitte 18.mai). Ujumisoskus ja elude päästmine on kahtlemata väga olulised asjad, aga väga sooviks, et ka Eesti tippujumine areneks.
    Väga-väga meeldiks, kui Eesti rekordid sünniks Eestis, mitte ainult USA-s, Türgis, Kanadas jm. Loodetavasti ikka saame millagi 50m ujula Tallinnasse ja piisavalt resursse meie koondislastele, et nad saaaksid treenida kodus, võrdväärsetel tingimustel maailma tippudega. Edu, pealehakkamist ja kordaminekuid Ramo Kasele!

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>