Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti Ujumisliit jätkab uue peatreeneriga

Alates jaanuarist 2009 asub järgmiseks olümpiatsükliks ametisse uus EUL peatreener Riho Aljand, kes jätkab rahvuskoondise juhtimist ning järelkasvu koondiste ettevalmistamist.
?Eesti Ujumisliidu juhatuse ees oli kaks head kandidaati ? Tõnu Meijel ja Riho Aljand. Mõlemal oli korralik programm. Juhatus kaalus otsust põhjalikult ning langetas otsuse lõpuks uue peatreeneri valimise kasuks. Juhatus eelistas näha senisest pisut süsteemsemat lähenemist tipp-ujujate ja nende järelkasvu ettevalmistamisele?, põhjendas EUL president Evelyn Sepp uue peatreeneri valikut.
?Kes meist ei tahaks olla rambivalguses siis, kui Eesti ujumisel läheb hästi. Praegu läheb ja Eesti ujujad täitsid eduka esinemisega hiljutisel  lühiraja EM-il kõik meediakanalid eufooriliste uudistega. Meie asi on aga vaadata palju kaugemale ette ja meie näeme eelolevatel aastatel ka murepõldu, mida kartmatult siiski künda tuleb.”

EUL tänab südamest senist peatreenerit Tõnu Meijelit edukalt lõppenud koostöö eest.

Riho Aljand on treenerina töötanud 20 aastat, 9 aastat olnud tegev spordijuhina, omab V ujumistreeneri kutset ning juhib alates 2006. aastast ujumisliidu treenerite kogu.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>