Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti Ujumisliiduga liitus sellel hooajal veel üks klubi – Spordiklubi Nord. Lisaks SK Nordile on sellel hooajal EUL-iga liitunud ka Reval Sport, Karksi Sport ja Kunda Swim. Eesti Ujumisliitu kuulub kokku 41 klubi.

Uurisime Spordiklubi Nord ujumis valdkonna juhilt Andres Olvikult lähemalt klubi eesmärkide ja visiooni kohta.

Mis on Spordiklubi Nord eesmärk ja visioon?

Spordiklubis NORD teame, et igas lapses pesitseb tragi spordipisik. Oluline on see üles leida ja kasvama panna, sest lapsepõlvest tekkinud sportimisharjumused saadavad meid kogu elu.

Spordiklubi Nord asutati 2009. aastal. Meie eesmärk on pakkuda sportimise võimalust erinevate eelduste ning ootustega noortele ja teha seda võimalikult paljudes asukohtades. Täna oleme oma rohkem kui 1000 liikmega üks suuremaid laste ja noorte spordiklubisid. Pakume aktiivset tegevust nii tipp- kui harrastaja tasemel ja sobiva trenni leiame kõigile, kes sportida soovivad. Lisaks treeningutele korraldame ka rahvusvahelisi spordivõistluseid ja spordilaagreid.

Usume, et erinevate alade valik spordiklubi sees aitab noorel leida just talle sobivaima spordiala. Lisaks sellele täineb läbi erinevate spordiala treenerite teadmiste üldkehalise ettevalmistuse kvaliteet. Samuti annab erinevate alade kokkuliitmine ja seeläbi suuremaks klubiks saamine finatsilist tugevust ja seeläbi ka professionaalsuse kasvu kasvõi läbi erinevate koolituste. Meie klubis saab tegeleda järgnevate spordialadega : iluvõimlemine,  judo, korvpall, võistlustants, sportaeroobika ja uue alana ujumine.

Spordiklubi Nord ujumise valdkond

Meie Spordiklubis Nord usume, et ujumine on võtmekohal terve ja turvalise tulevikuga inimese elus. Ujumise õpe ja harrastus tegevused Spordiklubis Nord tuginevad parimatel kaasaegsetel ning uuenduslikel lahendustel. Meie juures saavad ujumisõpetust lapsed, noored ja täiskasvanud tuginedes “Õpime ujuma” raamatule ja metoodikale. Me usume, et õigesti laotud vundament loob eeldused palju kõrgemale jõudmiseks. Meie õpilased õpivad tasemel sobivates, hubastes kuni 10 osalejaga rühmades. Ujumise algõppe oskuste (sukeldumise, hõljumise, libisemise ja edasiliikumise) järel pakume edasist õppetööd stiiliõppe rühmades. Stiiliõppe õppekava ja harjutusvara on meil koostamisel ning oleme valmis seda ka siis Eesti ujumisavalikkusega jagama. Olles omandanud ujumise põhitõed ning klassikalised stiilid võib õpilane jätkata harrastus või saavutusspordiga. Saavutusspordi suunal ootame oma klubist kasvanud sportlaste tulemusi 6-8 aastaga.

Meie usume, et ujumissport ja -harrastus ei piirne vaid basseiniga, me soovime pakkuda võimalikult mitmekülgset vee-elamust. Selleks soovime pakkuda treeninguid ka avaveeujumises, vetelpäästespordis, veepallis ning tutvustust teistele veealadele.

Meie hästi ujuvad õpilased on Spordiklubi Nord ujumise valdkonna ülim väljund, kuid selle saamiseks peame olema sisemiselt tugevad. Meie sisemise tugevuse loovad meie treenerid. Oleme kaasanud ettevalmistus protsessi ning õpilastega asuvad tööle teotahtelised ja tublid treenerid. Kõik treenerid on kaasatud lisaks rühmadega tööle ka klubi arengu kujundamisse. Meie treenerite nimistu täieneb ning ootame huvitatud kaastöölisi.

Spordiklubi Nord eesmärgiks pole olla ainult saaja vaid ka pakkuja. Klubi areneb koos ja läbi oma treenerite ja tegevuste: toetades teineteist treeningutel, osaledes koolitustel, vahetades kogemusi ning soovides korraldada ühiselt võistlusi, laagreid ja koolitusi nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Ujumise valdkonnas tegutsemiseks ja arendamiseks on hädavajalik veeaeg basseinis. Soovime pakkuda oma partneritele ka ujumisõppe ja treeningute teenust nende lähipiirkonnas. Broneeringud treeninguteks on KalevSpa veekeskuses, Sõle tn 40 spordikeskuses, Arte ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi ning Haabersti ujulates.

Spordiklubi Nord kodulehekülg: www.sknord.ee

Lisainfot teiste sellel hooajal EUL-iga liitunud klubide kohta leiab SIIT.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>