Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti Ujumisliiduga liitus uus klubi nimega Marliin Spordiklubi, mis tegutseb Narva Jõesuus. 

Narva-Jõesuu Noorus Spa veekeskuse avamisest alates hakkas Marliin Spordiklubi läbi viima ujumistrenne. Alguses oli ainult üks grupp, milles oli kõigest 8 last. Nüüd, paar aastat hiljem, on spordiklubis juba üle 50 inimese. “Meie lapsed esinevad väga edukalt võistlustel,” rääkis spordiklubi ujumistreener Natalja Lobõševa.
Trenne viiakse läbi nii Narva-Jõesuus asuvas Noorus SPAs kui ka Sisekaitseakadeemia Narva kolledži ujulas.

Ujumistrennid toimuvad klubis kolm korda nädalas, kõige väiksemad lapsed on 5-aastased ja suuremad käivad koolis. Klubis on ka eraldi spordigrupp, kus on 10 last. Suveperioodil korraldab Marliin Spordiklubi ujumislaagreid.

Alates 1. veebruarist avatud Sisekaitseakadeemia Narva kolledži ujulas treenib veel kaks algajate gruppi.
“Lisaks igapäevasele tööle võtame osa ka erinevatest projektidest. Näiteks MOOTUS Spordiklubiga viime läbi ujumistrenne “Uju targalt”. Edukaks projektiks peame ka koostööd Narva-Jõesuu Spordipurjekooliga. Lisaks osaleme erinevates projektides Narva lasteaedade laste ja liikumisõpetajatega ning teeme koostööd Narva-Jõesuu ja Sinimäe koolidega,” rääkis Natalja.
Spordiklubis töötavad kaks spordialast pedagoogi – ujumistreener Natalja Lobõševa ja spordi ning kehalise kasvatuse õpetaja Nikolai Stolfot.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>