Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Hollandis Eindhovenis täna lõppevatel ujumise Euroopa meistrivõistlustel oli meie koondisest viimasena võistlustules Maria Albert, kes sai naiste 400 meetri vabaujumises 26. koha ajaga 4.27,00.

“EM jättis õhku palju küsimusmärke.
Meie olümpiakoondise parimaks oli…….Triin Aljand. Tõsi küll, ta võistles teises ujulas ja koguni teisel kontinendil, kuid 50 meetri vabaujumises ujutud A norm ja märkimisväärne isiklik rekord 100 meetri vabaujumises nihutas Triinu kahtlematult võistkonna liidrite hulka. Ta on ka ainuke ujuja, kellel on OM norm täidetud koguni kolmel distantsil.
Eindhovenis said täna stardid läbi. Õhku jäid mitmed küsimusmärgid. Kuidas Jana suudab ennast leida ja kas ta saab A normiga hakkama? Just lõpetasime hotellitoas Janaga tulevikuplaanide arutamise, kus Jana teatas, et vähemaga kui A normiga ta Pekingisse sõita ei soovigi, kui helises telefon ja Riho Aljand teatas Triinu hiigeltulemustest.
Järgmine küsimus on, kuidas saab korraldada nii, et Martin saab kõik häirivad asjaolud kõrvaldada ja selliseid “üllatusi” enam ei ilmneks. Kas Maria suudab saavutada samasuguse hoo nagu tal oli Debrecenis? Kuidas Andres oma põhidistantsil ujuks välja selle, mida läbi sordiini Eindhovenis näha oli? Ja mida suudavad teised üritajad nii kodus kui lombi teisel poolel.
Ees on tihe ja töine periood, edu ja tervist kõigile!
Tõnu Meijel, Eindhoven”

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>