Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti koondis Põhjamaade lühiraja meistrivõistlustel

 

11.-13. detsembrini toimuvad Norras Bergenis Põhjamaade lühiraja meistrivõistlused, millest võtab osa ka 31 tublit Eesti ujujat.

 

Eesti Ujumisliidu peatreener Riho Aljandi sõnul on Põhjamaade meistrivõistlused väga olulised just juunioride ja noorte taseme sportlastele ning ka nendele täiskasvanutele, kes lühiraja EM-ist osa ei võtnud. Nimelt on Põhjamaade meistrivõistluse näol tegemist võistlusega, kus realiseeritakse sügistalvine ettevalmistus. 

 

Live pilt: 

http://livestream.com/livetimingtv/nordic2015  

 

Koondis on esindatud järgmises koosseisus: 

Andri Aedma (200m, 100m ja 50m vabalt)

Maksim Akavantsev (200m, 100m ja 50m rinnuli)

Silver Hein (200m ja 100m rinnuli; 200m ja 400m kompleksi)

Hiie Matis (200m, 100m ja 50m selili)

Kert Tanel Keskuell (200m, 100m ja 50m selili)

Mark Kostin (200m, 100m ja 50m rinnuli)

Marko-Matteus Langel (200m, 100m ja 50m vabalt; 200m kompleksi)

Armin Lelle (50m, 100m ja 200m selili; 50m ja 100m liblikas) 

Miko Lilleorg (200m vabalt; 200m ja 100m liblikas)

Tiit Matvejev (200m, 100m ja 50m rinnuli; 200m ja 400m kompleksi)

Frank Johan Ojarand (400m vabalt; 200m ja 400m kompleksi)

Rinel Pius (200m, 100m ja 50m rinnuli; 200m  ja 400m kompleksi)

Karl Marten Reinlo (200m, 100m ja 50m vabalt; 50m liblikas)

Karel Seli (50m vabalt, 100m ja 50m rinnuli)

Cevin Anders Siim (200m ja 100m liblikas, 200m kompleksi)

Ivan Stseglov (200m ja 100m selili)

Mihhail Stseglov (1500m, 400m ja 200m vabalt)

Janter Suun (400m, 200m, 100m ja 50m vabalt; 50m  liblikas)

Pjotr Tonkovits (200m vabalt; 200m ja 100m liblikas)

Igor Zahhartsuk (200m, 100m ja 50m liblikas; 200m vabalt)

Kregor Zirk (200m ja 50m vabalt; 50m, 100m ja 200m liblikas)

Kertu Ly Alnek (50m, 100m ja 200m vabalt)

Kristina Maria Jaamul (50m ja 100m rinnuli; 200m kompleksi; 50m vabalt)

Katariina Maell (200m, 100m ja 50m selili) 

Ilona Maide (200m vabalt, 200m ja 100m selili, 100m liblikas)

Margaret Markvardt (50m, 100m ja 200m liblikas, 200m ja 400m kompleksi, 50m vabalt) 

Kirke Pollisinski (400m ja 200m kompleksi, 200m liblikas)

Melissa Priidel (50m, 100m ja 200m rinnuli; 50m liblikas)

Helen Rohtla (50m ja 100m vabalt; 50m liblikas; 50m selili)

Meribel Saar (800m, 400m, 200m ja 100m vabalt)

Mai Riin Salumaa (200m, 100m ja 50m vabalt; 50 liblikas) 

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>