Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Alatest homsest kuni pühapäevani saame kaasa elada Eesti juunioride koondise ujujatele, kes on valmis andma endast kõik Serbias toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel. 

Eesti koondist esindavad neidudest Eneli Jefimova, Karolin Victoria Kotsar, Ülle Harjaks, Kirke Madar, Egle Salu ning noormeestest Lars Sebastian Antoniak, Lars Kuljus, Alan Smok ja Mattias Vool. Eelujumised algavad kõikidel päevadel Eesti aja järgi kell 11:00 ning finaalid kell 18:00

AJAKAVA

4. juuli

  • Karolin Victoria Kotsar 200 m vabalt (kell 11:00)
  • Lars Kuljus 200 m vabalt (kell 11:33)
  • Kirke Madar 50 m seliliujumine (kell 12:15)
  • Ülle Harjaks 50 m seliliujumine (kell 12:18)
  • Lars Kuljus 50 m seliliujumine (kell 12:29)
  • Alan Smok 50 m seliliujumine (kell 12:33)
  • Egle Salu 50 m rinnuliujumine (kell 12:40)
  • Eneli Jefimova 50 m rinnuliujumine (kel 12:44)
  • Lars Sebastian Antoniak 50 m rinnuliujumine (kell 12:46)

5. juuli

  • Kirke Madar 100 m liblikujumine
  • Ülle Harjaks 50 m vabalt
  • Kirke Madar 50 m vabalt
  • Karolin Victoria Kotsar 50 m vabalt
  • Egle Salu 50 m vabalt
  • 4 x 100 m vabalt segateateujumine

6. juuli

  • Lars Kuljus 100 m liblikujumine
  • Alan Smok 200 m seliliujumine
  • Egle Salu 200 m rinnuliujumine
  • Eneli Jefimova 200 m rinnuliujumine
  • Mattias Vool 50 m vabalt
  • Lars Kuljus 50 m vabalt
  • Lars Sebastian Antoniak 200 m rinnuliujumine

7. juuli

  • Ülle Harjaks 100 m vabalt
  • Kirke Madar 100 m vabalt
  • Karolin Victoria Kotsar 100 m vabalt
  • 4 x 100 m kombineeritud segateateujumine

8. juuli

  • Mattias Vool 100 m vabalt
  • Lars Kuljus 100 m vabalt
  • Ülle Harjaks 100 m seliliujumine
  • Lars Sebastian Antoniak 100 m rinnuliujumine
  • Eneli Jefimova 100 m rinnuliujumine
  • Egle Salu 100 m rinnuliujumine
  • Alan Smok 100 m seliliujumine
  • Mattias Vool 50 m liblikujumine
  • Eneli Jefimova 200 m kompleksujumine
  • Karolin Victoria Kotsar 200 m kompleksujumine

9. juuli

  • Karolin Victoria Kotsar 400 m vabalt
  • 4 x 100 m naiste kombineeritud teateujumine
  • 4 x 100 m meeste kombineeritud teateujumine

Tulemustel saab silma peal hoida SIIN

Pöidlad pihku ning kiiret vett meie ujujatele!

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>