Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti noorte ja juunioride meistrivõistluste II päev on lõppenud!

Hommikuses 4 x 100 kombineeritud teateujumistes olid noorte vanuseklassi neiudest edukad:

  1. TOP ujumisklubi (4.39,40), koosseisus Polina Sovtsa, Greete Kikas, Miriam Jürisoo ja Kirke Mõtsnik.
  2. Wiru Swim (4.42,81), koosseisus Johanna Süda, Egle Salu, Mirtel Merimaa ja Etriin Etverk.
  3. Audentese spordiklubi (4.43,66), koosseisus Britt Raudsepp, Natali Plovits, Maari Randväli, Elli Lovi.

Poistest:

  1. Ujumise spordiklubi (4.08,09), koosseisus Karl-Eric Ott, Artjom Alteberg, Siim Kesküla, Nikita Kazarevski.
  2. Spordiklubi Garant (4.09,22), koosseisus Georg Vaino, Martin Pärtel, Danil Shuvalov ja Ilja Alimov.
  3. Narva SK/Energia (4.14,75), koosseisus Lukas Baltazar Loiko, Daniel Mihnukevics, Artjom Aksjonov ja Andrei Petrikov.

Juunioride vanuseklassi tüdrukutest astusid poodiumile:

  1. Ujumisklubi Briis (4.43,74), koosseisus Erika Pajo, Nora Miller, Kertu Kann ja Evalotta Victoria Aabrams.
  2. TOP ujumisklubi (4.45,50), koosseisus Loreen Ulp, Anee Lillo, Katarina Vutt ja Hanna-Marleen Mõtsnik.
  3. Ujumise spordiklubi (4.50,07), koosseisus Grete Tsäro, Mariette Villems, Sandra Tänna ja Marleene Randmaa.

Noormeestest:

  1. TOP ujumisklubi (3.56,21), koosseisus Lars Kuljus, Hans-Mikk Kuulpak, Artur Tobler ja Georgi Goldberg.
  2. Kalevi ujumiskool (3.58,04), koosseisus Tristan Tsopp, Lars Sebastian Antoniak, Armin Liiv ja Patrick Orav.
  3. Ujumisklubi Briis (4.08,11), koosseisus Hans Herman Männik, Karl Christopher Teder, Mairo Muidre, Endrik Einberg.

Õhtul toimunud tüdrukute 100 m vabaujumise kiireim noor oli Kirke Madar Keila Swimclubist ajaga 58,49. Teiseks tuli Maari Randväli Audentese spordiklubist (1.00,86) ja kolmandaks Heleriin Haljaste (Ujumise spordiklubi) ajaga 1.00,97. Juunioride kiireim oli Laura Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 1.00,00. Teiseks tuli Evalotta Victoria Aabrams ujumisklubist Briis (1.00,02) ja kolmandaks Laura Sokk (Yess) ajaga 1.01,59.

Poiste arvestuses tuli 100 m vabaujumise Eesti meistriks Kennert Jõgis ujumisklubist Briis ajaga 53,67. Temaga sama aja ujus Ilja Alimov spordiklubist Garant. Wiru Swimis ujuv Jakob Toming ajaga 54,42 astus nende järel poodiumile. Juunioride kiireim oli spordiklubist Garant Daniil Drozdov ajaga 52,52. Hõbemedali sai Remi Tammik Pärnu spordikoolist (53,31) ja kolmandat kohta jäid jagma TOP ujumisklubi esindajad Georgi Goldberg ja Lars Kuljus (53,39).

Tüdrukute 50 m selili noorte Eesti meistriks tuli Polina Sovtsa TOP ujumisklubist ajaga 31,02. Teise koha saavutas Mirtel Merimaa Wiru Swimist (31,16) ja kolmanda Amalia Krivorukova (ujumisklubi Aktiiv) ajaga 32,29. Juunioridest võitis ala Kertu Kann ujumisklubist Briis (30,52). Teiseks tuli Loreen Ulp TOP ujumisklubist (31,40) ja kolmandaks Anette Teder (Yess) ajaga 31,62.

Poiste 50 m selili kiireim noor oli Jakob Toming Wiru Swimist ajaga 28,48. Teise koha saavutas Andreas Soosaar Ujumise spordiklubist (28,74) ja kolmanda Dmitri Sillaste (Pärnu spordikool) ajaga 28,80. Juunioridest võitis ala Alan Smok spordiklubist Garant ajaga 26,66. Teise koha saavutas Artur Tobler ujumisklubist TOP (26,93) ja kolmanda Pavel Borissov (Jõhvi spordikool) ajaga 27,03.

Tüdrukute 200 m rinnuli Eesti noorte meistriks tuli Mirtel Merimaa Wiru Swimist ajaga 2.41,19. Teise koha saavutas Egle Salu Wiru Swimist (2.43,56) ja kolmanda koha Alessandra Zaidentsal (Jõhvi Spordikool) ajaga 2.47,19. Juunioride arvestuses sai kaela kuldmedali Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist ajaga 2.45,63. Hõbedale ujus ennast Jekaterina Vorontsova spordiklubist Garant (2.5,93) ja pronksile Mariette Villems (Ujumise spordiklubi) ajaga 2.56,87.

Poiste 200 m rinnuli kiireim noor oli Artjom Alteberg Ujumise spordiklubist ajaga 2.25,20. Teiseks tuli Airon Pajula Kalevi ujumiskoolist (2.29,78) ja kolmandaks samuti Kalevist Joonas Koppen ajaga 2.31,96. Juunioride kiireim oli Ralf Roose Yessist ajaga 2.19,26. Teise koha saavutas Lars Sebastian Antoniak Kalevi ujumiskoolist (2.22,57) ja kolmanda koha Jorven Nopponen (Viimsi veeklubi) ajaga 2.24,72.

Tüdrukute 200 m liblika noorte Eesti meistriks tuli Kirke Madar Keila swimclubist ajaga 2.34,26. Hõbemedali sai kaela Miriam Jürisoo TOP ujumisklubist (2.35,25), pronksi Zlata Volkova (spordiklubi Garant) ajaga 2.40,14. Juunioride arvestuses tuli ala võitjaks Polina Timofejeva Viimsi Veeklubist ajaga 2.28,08. Teise koha saavutas Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist (2.37,17) ja kolmanda koha Anita Gudovskaja (Audentese spordiklubi) ajaga 3.28,82.

Poiste 200 m liblika Eesti noorte meistriks tuli Artjom Aksjonov Narva SK/Energiast ajaga 2.11,41. Teise koha saavutas Danil Shuvalov spordiklubist Garant (2.13,85) ja kolmanda koha Ivan Krehov (Kalevi ujumiskool) ajaga 2.20,74. Juunioride kiireim oli Artur Tobler TOP ujumisklubist ajaga 2.13,95. Teiseks tuli Nikita Sergejev Narva SK/Energiast (2.26,69) ja kolmandaks Hannes Villem Reimand (Ujumise spordiklubi) ajaga 2.38,77.

Poiste 4×100 m vabaujumise teate parimateks olid:

  1. Ujumise spordiklubi võistkond (3.38,29), koosseisus Siim Kesküla, Artjom Alteberg, Kristo Rannik ja Nikita Kazarevski.
  2. Spordiklubi Garant (3.45,16), koosseisus Ilja Alimov, Georg Vaino, Danil Shuvalov ja Ron Berg.
  3. Ujumisklubi Briis (3.47,71), koosseisus Kennert Jõgis, Gregor Ilves, Roger Ruhno ja Jarko Miller.

Juuniorides olid kiireimad võistkonnad:

  1. TOP ujumisklubi (3.33,22), koosseisus Hans-Mikk Kuulpak, Artur Tobler, Georgi Goldberg ja Lars Kuljus.
  2. Kalevi ujumiskool (3.38,48), koosseisus Armin Liiv, Patrick Orav, Lars Sebastian Antoniak ja Tristan Tsopp.
  3. Pärnu spordikool (3.42,32), koosseisus Carl Robert Soovik, Raido Vainikk, Denis Moskalenko ja Remi Tammik.

Tüdrukute 4×100 m vabaujumise teate parimateks olid:

  1. Yess (4.07,90), koosseisus Jette Riin Luik, Margaret Raidmäe, Nora Lee Luht ja Ksenia Bazanova.
  2. TOP ujumisklubi (4.08,48), koosseisus Mirjam Jürisoo, Greete Kikas, Kirke Mõsnik ja Polina Sovtsa.
  3. Audentese spordiklubi (4.11,45), koosseisus Maari Randväli, Elli Lovi, Gabriela Kuusk ja Britt Raudsepp.

Juunnioride parimad neiud olid:

  1. Ujumisklubi Briis (4.08,03), koosseisus Keru Kann, Nora Miller, Erika Pajo ja Evalotta Victoria Aabrams.
  2. Ujumise spordiklubi (4.15,95), koosseisus Sandra Tänna, Marleene Randmaa, Mariette Villems ja Grete Tsäro.
  3. TOP ujumisklubi (4.18,64), koosseisus Loreen Ulp, Hanna-Marleen Mõtsnik, Anee Lillo ja Katarina Vutt.

Poiste 1500 meetri vabaujumise Eesti meistriks tuli Aleksei Denissov spordiklubist Garant ajaga 17.17,49. Teise koha saavutas Andrei Petrikov Narva SK/Energiast (17.27,57) ja kolmanda Andrei Pashenkov (Yess) ajaga 17.35,00. Juunioride vanuseklassist oli võidukas Georg Filippov Kalevi ujumiskoolist ajaga 16.14,07. Hõbemedalile ujus Remi Tammik Pärnu spordikoolist (17.26,29) ja pronksile Erik Anja (Ujumise spordiklubi) ajaga 17.42,04.

Kõik tänased tulemused ja kolmanda päeva stardiprotokollid leiad SIIT.

Vaata otseülekannet SIIT.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>