Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eelkooliealiste mänguline ujumisõpetus

Aeg: 25.01.2014, koolitus algab kell 10.00 – 15.15

Seminar toimub: Rocca al Mare Koolis, Vabaõhumuuseumi tee 8 Tallinn

Seminarile on oodatud osalema kõik, kes tegelevad aktiivselt laste ja noorte kehalise kasvatuse ja spordiga ning näevad ujumise algõpetuse alaste teadmiste täiendamises oma erialast arenguvõimalust.

Semianri eesmärgiks on anda ülevaade ja jagada praktilisi nõuandeid ujumise algõpetusest läbi mängu eelkooliealistele lastele ujumistundide läbiviimiseks.

Seminaril keskendutakse eelkooliealiste ujumise algõpetuse metoodikale – veega harjumine, välja-vette hingamine, libisemise asend, jalgade töö ja sukeldumine. Pakutakse ideid ujumistunni käigus vees kasutatavatest harjutustest ja mängudest. Läbitakse näidistund osalejatega ujulas.

Semianri läbinud osaleja teab ja oskab juhendada lapsi veega kohanema, juhendada erinevaid veemänge, ujumise algõppe põhialuseid (vette-välja hingamine, keha asendid vees, libisemine)

Koolitaja: Ingrid Tullus – 12 aastat töötanud Rocca al Mare Koolis ujumiseõpetajana, eelkooli laste ujumise juhendajana.

Pakutava seminari maht 6 ak h

 Semianri osavõtumaks 50 EUR (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause, praktilist tegevust ujulas). Osaleja saab Tallinna Ülikooli tunnistuse 6 täiendkoolitustunniga, mis on vajalikud treeneri kutsekvalifikatsiooni säilitamiseks.

Koolituse sisust lähtuvalt palun kaasa võtta vajalik varustus praktiliseks tunniks basseinis viibimiseks.

Oma osalemissoovist palun anda teada hiljemalt 17.01.14 REGISTREERIMISVORMIL või e-mailile katrin.soidra-zujev@tlu.ee (registreerimisel palume näidata osaleja nimi, organisatsioon koos täpse aadressiga kellele arve väljastada, telefon ja E-mail)

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>