Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

 • TREENERITE KOGU KOOSOLEKU PROTOKOLL.
  26.veebruar 2005.a. , TOP ujula.

  Juhataja: O.Labzin
  Protokollija: M.Viilep

  Osavõtjad: Kalevi Ujumiskool, Järveotsa SK, Keila SC, Narva ?Energia?, Pärnu Linna SK, Pärnu ?Raba?, Sillamäe ?Kalev?, SK Dilan, SK Lootos, NRK, Kalevi Ujumisklubi,  TOP Ujumisklubi, Vinni Vabaaja Keskus, Tartu Ujumisklubi, SK Garant, SK Tareke, Ujumise SK, R-Swim, SRA Viimsi

  1. Noorte ujujate osavõtt Euroopa Noorte Olümpiapäevadest:
  Osalejate ühine otsus oli anda võimalus 8 sportlasele ( parimad punktid ja alal esimene) ja lähetada võistlustele 2 treenerit. Viimane normatiivi täitmise aeg oleks 12-13. märtsil toimuval Baltimaade  noortematsil Nõmmel. Treeneritest lähetada parima punktisummaga õpilase treener ja treener kellel on enim õpilasi koondises.

  2. Muutused Haridusministeeriumi poolt määratavates stipendiumites:
  2005. a. seisuga muudeti koolinoorte stipendiumite hulka. Otsustati et kõik kellega on sõlmitud lepingud täidetakse ka sellisel kujul EUL-i vahendistest. 2005.a. rahadele saad esitada uuesti taotlusi kuni 01.aprill ja 01.august. Alates 2006.a. jagatakse stipendiume kui on teada EOKi poolt jagatava raha hulk  – 2 osa ja 1 osa. Endiselt on stipendiumi saamiseks vaja esitada  3 erineva pikkusega distantsi ( NB! Aeg pead olema fikseeritud elektrooniliselt, v.a. 2005 aasta Staier ? poolt oli 12 esindajat).

  3. EUL võttis tööle Peking 2008 projekti juhi ja koondise peatreeneri:
  EUL võttis tööle Pekingi projekti juhi ja koondise peatreeneri ? Tõnu Meijel.  Tõnu tutvustas oma nägemust seoses OM projektiga. Momendil on projekti arvatud  – a) T.Aljand, A.Baldin, D.Haustov, N.Hissamutdinova, J.Petrova, J.Trepp, J.Kolukanova, M.Aljand, E.Partõka ja  b) M.Albert, B.Aljand, R.Kütt, A.Olvik, K.Tomson, M.Liivamägi, M.Mälberg, V.Labzin, R.Krõlov. Toetuse jagamistel arvestan ka HM stipendiumide saamist. Meditsiinilise uuringu tarvis on rahaline kate vastavalt  a) 2500.-EEKi ja b) 1500.-EEKi. Lisaks veel kaks korda aastas tehnika analüüs. Organiseerime ka kevadlaagri ning A-normi  võistlustuste finantseerida.
  Projektis on raha ka koolituste organiseerimiseks kui on kellelgi häid ideid keda paluda loengut pidama , siis palun teada anda ja püüan sellega arvestada.
  Ujumise järelkasvuga ei ole veel suutnud ennast kurssi viia ja palun pöörata tähelepanu kui on selles osas ebatäpsusi.

  4. Baltimaade meistrivõistluste koondis.
  Kõik kes võistlejad moodustavad Eesti koondise, kuid punkte toovad igal alal riigi kaks paremat ujujat.

  5. Balti noorte matð.
  Ettepanek lisavahetuse tegemiseks ? igast riigist 2 ujujat ( kui on vabad kohad siis anda võimalus oma ujujatele)  Vahetus moodustatakse kui on vähemalt 3 ujujat.

  6. Kutsekomisjoni tegemised.
  Kutsekomisjon kogunes 12.veebruaril k.a., et valmistada ette koolitusprogramm ja atesteerimine. A.Suurväli rääkis lähemalt mis otsustati ja info on üleval EUL kodulehel. Korraldatakse ka kaks nädalalõpu koolitust aprillis. Kellel ei ole vajalikku kooitustundide arvu on esimeseks atesteerimiseks, siis tuleb komisjonil korrata sügisel uuesti 4. astme atesteerimist.

  Juhataja                                             Protokollija

  O.Labzin                                             M.Viilep