Treenerite kogu koosolek, 25.06.2005
-
TREENERITE KOGU KOOSOLEKU PROTOKOLL.
25.juuni 2005.a. , Tartu.Juhataja: O.Labzin
Protokollija: M.ViilepOsavõtjad: Kalevi Ujumiskool, Järveotsa SK, Keila SC, Narva ?Energia?, Pärnu Linna SK, Sillamäe ?Kalev?, SK Dilan, SK Lootos, NRK, Kalevi Ujumisklubi, TOP Ujumisklubi, Vinni Vabaaja Keskus, Tartu Ujumisklubi, Ujumise SK, SK Shark.
1. Suvised võistlused:
– Baltimere mängud ? 10 tüdrukut + 10 poissi. Treenerid : Siiri Põlluveer ja Kaire Indrikson, esindaja Gunnar Tõnning ning lisaks kaks bussijuhti.
– Noorte OM päevad ?K.Tõnning, E.Tuvike, M.Liivand, L.Laul, J.Rohtla, D.Solonin, A.Motaðnjov, V.Romanov. Treenerid: B.Nopponen ja M.Tõnning.
– Euroopa juunioride MV – A-normiga ? J.Petrova, M.Liivamägi, M.Aljand, M.Visse, A.Stheinmiller, B-normiga ? H.Marjak, V.Jurov. Treemer: H.Kaasik.
– MM ? A-normiga ? J.Kolukanova ja T.Aljand, B-normiga ? A.Baldin, B.Aljand, R.Krõlov. Lisajõud ? R.Aljand, K.Singi, R.Jalak, I.Sei.
– Universiaad ? A-normiga ? J.Kolukanova ja M.Albert ( 50 % EASL +50 % OM projekt), treener: T.Reiter, V.Labzin ( OM projekt), K.Sõggel, M.Sõggel, K.Tomson, N.Hissamutdinova ja A.Olvik.2. Võistluskalender 2005/2006 ? oodata veel Eesti ?Soome maavõistluse toimumise kuupäevi ja Eesti MV noortele toimuvad koos Eesti MV- ga.
3. Noortesari ? G.Tõnning teeb kokkuvõtte ankeetide vastustest, mis saabubad EULi 01.august k.a.
– Mitu vanuseklassi ja millised?
– Finaali toimumine ( päevade arv)
– Milline võiks olla võistlusprogramm?
– Mitmes tsoonis toimuvad etapid?
– Kas olete nõus korraldama tsoonivõistluseid ja/ või finaali?
– Millised võimalused on finaali läbiviimisel kahepäevasena ( majutus, toitlustamine, kultuuriprogramm)?
– Mitu ujujat pääseb finaali ujuma ühel distantsil?
– Startide arv finaalis ( ühel ujujal)?
– Millised teateujumised võiksid olla finaalis?4. Gümnaasumi rahale kandidaatide esitamise tähtaeg on 01.august 2005.a. Taotluse peab sisaldama järgmiseid andmeid: ees- ja prekonnanimi, sünniaeg, kool ja klass, distants, aeg, võistlus ja ujula pikkus kus tulemus on ujutud. NB! Arvesse läheb võistlused kus ajamõõt on elektroonikaga.
5. Kutsekomisjoni aruanne: Esimees A.Suurväli on esitanud tagasiastumise avalduse EUL juhatusele. Juhatus kohtstab Suurvälja likvideerima siiamaani tegemata tööd, mis on häirinud ja häirivad komisjoni tööd. Komisjonist on tagasiastunud K.Aljaste.
6. Eesti meistrivõistluste autasustamine juunioridele ja noortele, kui nad on pääsenud ka finaali, tuleb teha edaspidi finaalide põhjal. Eesti MV lõpp-protokoll peab kajastama lisaks absoluutsele paremusjärjestusele ka eraldi nii juunioride kui ka noorte järjestust. Rändkarikate võitjad protokollis eraldi ära märkida.