Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • Treenerite Kogu koosoleku protokoll
    23.11.2005. a. Keilas

    Juhataja: Oleg Labzin
    Protokollija: Merli Didvig

    Osavõtjad: Keila SC, Kalevi Ujumiskool, R-Swim, TOP-i  Ujumisklubi, Pärnu SK, NRK, Tartu UK, SK Dilan, Järveotsa SK, Narva ?Energia?, Kalevi Ujumisklubi, Viimsi UK, Kadrina UK, Ujumise SK, UK Shark, SK Tareke, SK Lootos, Ujumisklubi UCA

    Päevakord:
    1. Põhjamaade juunioride MV ja Euroopa MV võistkondade kinnitamine
    2. Noortesarja finaali ja Eesti MV programmide kinnitamine
    3. Kutsekomisjoni juhi ettekanne (Kaja Haljaste)
    4. Indrek Sei pöördumine Treenerite Kogule
    5. Muud küsimused

    1. Põhjamaade juunioride MV ja Euroopa MV võistkondade kinnitamine
    Põhjamaade juunioride MV võistkond:
    Martin Liivamägi (A norm)
    Denis Solonin (25%)
    Nikita Divissenko
    Jevgeni Kaev
    Herol Marjak (50%)
    Merle Liivand (25%)
    Erika Tuvike
    Liina Laul
    Kätlin Rohtlaid
    Urmas Jaamul (esindaja)
    Jevgeni Bugakov (treener)
    Merli Didvig (treener)

    Euroopa MV võistkond:
    Triin Aljand (A norm)
    Jane Trepp (A norm)
    Natalia Hissamutdinova (A norm)
    Maria Albert
    Elina Partõka
    Vladimir Labzin
    Martti Aljand
    Roman Krõlov
    Tõnu Meijel (esindaja)
    Tatjana Partõka (treener)
    Heidi Kaasik (treener)
    Kristi Singi (massöör)

    2. Noortesarja finaali ja Eesti 87. meistrivõistluste programmid
    Noortesarja finaali programm:

    I osa

    II osa

    1. T-12    50 vab
    2. P-13
        50 vab
    3. T-14
        50 vab
    4
    . P-15    50 vab
    5. T-13    50 vab
    6. P-14    50 vab
               
    7.
    T-11    50 vab
    8. P-12    50 vab                       

    Autasustamine alad 1-6 

     9. T-12  100 rin             10. P-13  100 rin
    11.
    T-14  100 rin
    12
    . P-15  100 rin
    13. T-13  100 rin
    14.
    P-14  100 rin           
    15.
    T-11    50 rin           
    16. P-12    50 rin           

    Autasustamine 7-14                  

    17. T-12  200 vab          
    18. P-13
      200 vab
    19. T-14  200 vab
              
    20.
    P-15  200 vab
    21. T-13  200 ko
    22. P-14  200 ko
               
    23. T-11    50 lib

    24. P-12    50 lib

    Autasustamine 15-24

    25. T-12  100 lib
    26. P-13
      100 lib
    27.
    T-14  100 lib
    28. P-15  100 lib
    29. T-13  100 lib
    30. P-14
      100 lib
    31. T-11
        50 sel
    32. P-12    50 sel

    Autasustamine alad 25-30

    33. T-12  100 sel
    34. P-13
      100 sel
    35. T-14
      200 sel
    36. P-15
      200 sel
    37. T-13
      100 sel
    38. P-14
      100 sel
    39. T-11
      100 ko
    40. P-12  100 ko

    Autasustamine alad 31-38

    41. T-12  100 ko
    42. P-13
      100 ko
    43.
    T-14  400 ko
    44. P-15  400 ko
    45. T-13  400 vab
    46. P-14  400 vab

    Autasustamine alad 39-44

    47. 4×50 vab T/ P
    48. 4×50 ko T/ P

    Autasustamine alad 45-48

    Poolt 17 esindajat, vastu 1 esindaja

    Finaal toimub Keilas, kahes osas
    Osavõtumaks 150.- (s.h. võistlusmaks, toitlustamine, võistluste särk)
    Võitja treenerit autasustada lillega, võitja võistkonda karikaga
    Poolt 18 esindajat

      Eesti 87.meistrivõistluste programm:

      I osa

      50 vab E

      II osa

      200lib

      III osa

      50 lib F

      IV osa

      400 vab

      V osa

      100 vab

      50 rin E

      200rin

      100 sel

      200 sel

      100 rin

      50 sel E

      200 ko

      200 vab

      100 lib

      50 sel F

      50 lib E

      10″paus

      10”paus

      10″paus

      400 ko

      800 V N

      4×200 vab

      4x100ko

      4x100vab

      110″paus

      1500 V M

      4x50vab

      50rin F

      50 vab F

      10″ paus

      4 x 50 ko

      Poolt 9 esindajat, vastu 1 esindaja, erapooletuid 6

      3. Kutsekomisjoni juhi ettekanne (Kaja Haljaste)
      – Lühiülevaade kutsekomisjoni tööst
      – Jooksvate probleemide tutvustamine (senini maksmata 100% J. Jürgensoni’i lektoritasu, lahendamata E. Roots’u apellatsioon, tasustamata K. Haljaste sõidukulud), millede mittekõrvaldamise korral hiljemalt 1. jaanuariks 2006 lahkub K. Haljaste kutsekomisjoni juhi kohalt
      – Kutsekvalifikatsiooni omistamise eksami teatavakstegemine
      – Planeeritavad koolitused ja ? eksamid

      4. Indrek Sei pöördumine Treenerite Kogule

      ·        Määrata koondise peatreener Tõnu Meijel Treenerite Kogu juhatuse täisliikmeks

      Poolt 13 esindajat, vastu 5 esindajat

      5. Muud küsimused
      26. juuni ? 01. juuli 2006. a. toimuvad Ateenas Rahvusvahelised Koolinoorte Mängud. Eesti Koolispordi Liidu 85-90% finantseeringuga 4 + ujujat ja treener. Projektijuht Riho Aljand

      Tallinna MV korraldus ja Tallinna linna toetuse küsimused ? vastutav isik Oleg Labzin

      Koosoleku juhataja                                Koosoleku protokollija

      Oleg Labzin                                                 Merli Didvig