Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • Treenerite Kogu Juhatuse koosoleku protokoll
    30. aprill 2008.a. kell 11.00 EOK 

    Osalejad: Riho Aljand, Tõnu Meijel, Tõnu Maripuu, Merli Didvig, Kaire Indrikson
    Puudus: Tiit-Urmas Reiter

    Juhataja: Riho Aljand
    Protokollija: Merli Didvig

    Päevakord:

    1. Eesti-Soome maavõistluse võistkonna kinnitamine
    Kinnitati Eesti-Soome maavõistluse võistkond alljärgnevalt:

    Naised
    1. E. Partõka ? 50vab, 100vab, 200vab
    2. M. Albert ? 800vab
    3. N. Hissamutdinova ? 50rin, 100rin, 200rin, 200ko
    4. K. Sepp ? 50sel, 100sel, 200sel
    5. A. Steinmiller ? 50lib, 100lib
    Mehed
    1. D. Haustov ? 50vab, 100vab
    2. M. Liivamägi ? 200ko, 200rin
    3. A. Olvik ? 50sel, 100sel, 200sel
    4. V. Sidorkin ? 200vab
    5. R. Krõlov ? 50lib, 100lib, 200lib
    6. F. Provorkov ? 50rin, 100rin
    Tüdrukud
    1. M. Gusseva ? 50sel, 100sel, 200sel
    2. M. Pallas ? 50rin, 200ko, 50lib
    3. K. Vapper ? 100rin, 200rin
    4. M. Paas ? 100lib, 200lib
    5. J. Smirnova ? 50vab, 100vab, 200vab, 800vab
    Poisid
    1. V. Romanov ? 50rin, 100rin, 200rin
    2. S. Indrikson ? 50lib, 100lib, 200ko
    3. A. Motasnjov- 100vab, 200vab, 1500vab
    4. J. Rohtla ? 50sel, 100sel, 200sel
    5. M. Tiidla ? 50vab
    6. P. Narõzkin ? 200lib

    Esindaja ? T. Meijel
    Treenerid: U. Jaamul ja T. Partõka

    2. Eesti MV nimelised rändkarikad
    Otsustati teha ettepanek alljärgnevate rändkarikate väljaandmiseks:
    50vab M ? I. Sei
    100vab N ? Liina (Kruus) Raska
    200vab M ? I. Stukolkin
    400vab N ? U. (Voog) Indrikson – taastamine
    100lib N ? M. Trofimova
    200lib N ? T. (Kitsel) Jürisoo
    200ko N ? V. (Laanemaa) Eskola – taastamine
    400ko N ? A. (Liiv) Kiil
    Paluti R. Aljandil pöörduda T. Viilepi ja E. Lepiku poole palvega koostada iga rändkarika välja pannud ujuja autobiograafia, mis antakse koos rändkarikaga kaasa vastava ala Eesti meistrile alalise mälestusmeenena.

    3. TrKJ töörühmade töö lõpetamine
    Otsustati lõpetada seniste töörühmade töö ? programmikomisjon, koolirahade komisjon.
    T. Meijel tegi ettepaneku moodustada tippspordi töögrupp ja EUL aukohus

    4. Noorte Põhjamaade MV toetuse määramine
    M. Didvigu ettepanek määrata eelarveline toetus summas 40 000.- kümnele parimale koondisesse pääsenud ujujale (Fina punktitabeli alusel) ja kolmele parima ujuja treenerile (s.h. esindaja).
    Vastu 3 häält ? Indrikson, Maripuu, Aljand ? pooldasid toetuse jagamist kõigi koondisesse pääsenud ujujate vahel
    Poolt 2 häält ? Meijel, Didvig
    Otsustati toetuse määramine parimatele ujujatele võistlustulemuste põhjal.

    Juhataja:                                        Protokollija:

    R. Aljand                                        M. Didvig