Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • Treenerite Kogu Juhatuse koosolek
    Audentes, Tondi 84, Tallinn
    30. jaanuar 2014. aasta
    Algus: 10:30 Lõpp: 13:30

    Osalesid: R. Aljand, S. Põlluveer, A. Kaasik, M. Didvig, K. Indrikson, B. Nopponen
    Puudusid: P. Kulm, T. Meijel

    Sisukord:

    1.      T. Kleesment ja R. Aljand andsid ülevaate 28.-29. jaanuaril toimunud Põhjamaade peasekretäride- ja spordidirektorite koosolekust.

    Nordic Junior Championships (Juniormästerskap) – swimming
    2014: Sweden 12.-14.12. (same weekend as the WC)
    2015: Norway 11.-13.12 (same weekend EC)

    Nordic Age Group Championships (Ungdomsmästerskap) –  swimming
    2014: Denmark 12.-13.7. (same weekend as European Juniors)
    Nanjing, China 16.-24.8.2014 Olympic youth games/EYOF 2015
    2015: Sweden (same weekend as EJ)

    Nordic Championships – diving
    5.-7.21.2014, Jönköping, Sweden
    2015: Denmark (1st weekend of Dec)

    Nordic Championships – synchronized swimming
    2014: Norway?
    2015: Denmark?

    Nordic Championships –  Masters
    3.-5.10.2014, Pori, Finland
    2015: Faroes?

    Open water Nordic Championships
    2.-3.08.2014: Kangasala, Finland, 5 K

    Nordic Open Water Masters (rules to be decided)
    2.-3.08.2014: Kangasala, Finland, 3 K

    Waterpolo for clubteam
    2014: Stockholm

    Waterpolo, Nordic Junior Championships
    2014: Denmark, november

    2.      Eesti- Soome maavõistlus

    Koondis moodustatakse 15. aprill 2014. aasta seisuga.
    Ülesandmise tähtaeg  (majutuse broneerimiseks) 1. aprill 2014. aasta.
    Võistlusosad: reede õhtul, laupäeva hommikul, laupäeva õhtul.
    Soomlaste ettepanek: korraldada võistlus edaspidi üle aasta või üle kahe aasta.
    Arutati võimalust korraldada võistlus paaritutel aastatel.

    3.      Baltimaade MV

    Määrati tüdrukute koondise treeneriks H. Kaasik ja poiste koondise treeneriks K. Haljaste.
    Noortekoondise moodustamise tähtaeg on 17. veebruar 2014. aasta.

    4.      Tiitlivõistluste normatiivide täitmiste tähtajad

    27. juuni 2014.a. – Euroopa MV 2014
    3. mai 2014.a. –  Juunioride EM 2014
    8. juuni 2014.a. – Noorte OM 2014
    15. aprill  2014.a. – eelülesandmine Põhjamaade MV 2014
    1. juuni 2014.a. – nimeline ülesandmine Põhjamaade MV 2014

    5.      Noorteprojekti info

    Ettepanek korraldada 17.-20. aprill laager vanuseklassidele T-00/01 ja P 98-99

    6.      Audentese Spordikooli vastuvõtt 2014

    Audentese Spordikooli ujumisosakonna sisseastumiseksami kuupäev: 12. mai 2014.a.

    7.      Normatiivid 2014

    Veel kord vaadati üle 2014 lühiraja EM ja MM normide projekt. R.Aljandil paluti teha mõningad korrektiivid EM B-normide ja MM A- ja B-normide suhtes ning elektroonilisel hääletusega kinnitati uued normatiivid 2014.a. tiitlivõistlustele  pääsemiseks.

    Treenerite Kogu Üldkoosolek toimub 28. Veebruaril  2014 (kahe võistlusosa vahel)

    Koosoleku juhataja:
    A. Kaasik

    Koosoleku protokollija:
    M. Didvig