Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • Treenerite Kogu Juhatuse koosoleku protokoll

    15. mai  2012.a. kell 11:00-13:00 Audentese Spordikool

    Osalejad: Riho Aljand, Kaire Indrikson, Tõnu Maripuu, Merli Didvig
    Puudusid: Bruno Nopponen

    Juhataja: Riho Aljand
    Protokollija: Merli Didvig

    Päevakord:

    1. Audentese Spordikooli ujumistreeneri valimine

    Audentese Spordikooli ujumistreeneri kohale esitasid kandidatuuri Siiri Põlluveer ja Tõnu Meijel.
    Treenerite Kogu Juhatus pooldas antud ametikohale Siiri Põlluveeri kandidatuuri.
    Poolt: 4 häält

    2. Rahvuskoondiste kinnitamised

    Põhjamaade Noorte MV koondise kinnitamine:
    Kalinovski, Kammori, Hein, Pasurin, Tsernõsev, Kulla, Udalov, Staal, Luht, Siim, Roose, Kadalipp, Reinsalu, Pärismaa, Lipard, Heinsalu, Priiman, Sepp, Keridon, Alnek
    Treenerid: Jaal, Divissenko, Haljaste
    Esindaja: Indrikson

    Euroopa Juunioride MV koondise kinnitamine:
    Romanjuk, Tribuntsov, Stepanenko, Aedmaa, Allikvee, Aavik,
    Treener-esindaja: Põlluveer

    Euroopa Meistrivõistluste koondise kinnitamine:
    T.Aljand, Saarnak, Harutunjan, Mihhailova, M.Aljand, Liivamägi, Olvik, Degtjarjov, Provorkov, Romanov, Narõðkin, Tiidla. Trepp´i liitumine selgub vastavalt 18-20.05 Auburn Classic´ul tehtud tulemustele.
    Treenerid, tugipersonal: Reiter, Meijel, Haljaste, Sepp, Unt
    Esindaja: R.Aljand

    3. 2012/2013 hooaja kalenderplaan

    Kinnitati alljärgnevad 2012/2013 hooaja võistlused:
    17.-18. oktoober 2012.a. Tallinna mitmevõistluse MV
    3. november 2012.a. Noortesarja I etapp
    22.-25. november 2012.a. Europpa Lühiraja MV
    7.-8. detsember 2012.a. Põhjamaade juunioride MV
    12.-16. detsember 2012.a. Lühiraja Maailmameistrivõistlused
    20.-21. detsember 2012.a. Eesti Lühiraja MV (noorte, juunioride, täiskasvanute)
    2. veebruar 2013.a. Noortesarja II etapp
    26.-27. veebruar 2013.a. Eesti Karikavõistlused
    8.-9. märt 2013.a. Baltimaade MV
    6. aprill 2013.a. Noortesarja III etapp
    24.-25. mai 2013.a. Eesti-Soome MV
    31. mai 2013.a. Noortesarja finaal
    25.-27. juuni 2013.a. Eesti MV (noored, juuniorid, täiskasvanud)
    14.-19. juuli Euroopa Noorte Olümpiapäevad
    28.07.-04.08.2013.a. Maailmameistrivõistlused

    4. Tiitlivõistluste normatiivide täitmise tähtaja kinnitamine

    Kinnitati: Tiitlivõistluste normatiivi täitmise viimane tähtaeg on 30 päeva enne võistluse algust.
    Antud kord kehtib Euuropa MV, Euroopa Lühiraja MV, Maailmameistrivõistluste, Lühiraja Maailmameistrivõistluste ja Euroopa Juunioride MV puhul.
    Poolt: 4 häält

    Juhataja:                                                                         Protokollija:

    R. Aljand                                                                           M. Didvig