Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • Treenerite Kogu Juhatuse koosoleku protokoll

    11. veebruar 2008. a. kell 12:30 EOK 

    Osalejad: Riho Aljand, Tõnu Meijel, Tiit-Urmas Reiter, Tõnu Maripuu, Merli Didvig, Kaire Indrikson

    Juhataja: Riho Aljand
    Protokollija: Merli Didvig

    Päevakord:

       

      Baltimaade MV ja Balti noorte matsi võistkondade kinnitamine
      Ettepanek EUL juhatusele kinnitada Balti noorte matsi koondis alljärgnevas koosseisus:

    1. Julia Smirnova

    94

    Dilan

    100vab, 200vab, 400vab

    2. Katriin Kersa

    94

    TOP

    50vab, 100vab, 200vab

    3. Tess Grossmann

    94

    Kalev

    50vab, 100lib

    4. Olga Gorditseva

    94

    Kalev

    200rin, 100rin

    5. Kaisa Tammiste

    94

    Kalev

    200lib, 400ko

    6. Ännifriid Põder

    94

    Kalev

    100sel, 200sel, 400vab

    7. Karina Maalinn

    94

    Kalev

    100sel, 200sel

    8. Laura Tolmats

    94

    TUK

    100lib, 200lib

    9. Keit Keroly Kubpart

    94

    USK

    200ko, 400ko

    10. Diana Kirs

    95

    Garant

    100rin, 200rin, 200ko

    1. Oleg Solovjov

    92

    Garant

    50vab, 100vab, 200vab

    2. Aleksei Desjukevits

    92

    Garant

    100lib, 200lib

    3. Maksim Mirt

    92

    Garant

    100sel, 200sel

    4. Pavel Narõzkin

    92

    Narva

    200lib, 200ko, 400ko

    5. Aleksandr Malkov

    93

    Narva

    400vab, 200vab

    6. Gerd Murik

    92

    TOP

    50vab, 100vab

    7. Lauri Käi

    92

    TOP

    100rin, 200rin, 100lib

    8. Erik Mik

    92

    TOP

    400vab, 400ko

    9. Alar Lodi

    92

    USK

    200rin, 200ko, 100rin

    10. Kristo Keiv

    92

    USK

    100sel, 200sel

    Treenerid:

       

      Kaja Haljaste

       

      Andrei Divissenko

       

      Vladimir Uhhov

       

      Kaire Indrikson ? vastutav treener (tüdrukud)

       

      Merli Didvig ? vastutav treener (poisid)

    Ettepanek EUL juhatusele kinnitada Baltimaade MV koondis alljärgnevas koosseisus:

    1. Elina Partõka ? 50vab, 100vab, 200vab, 200ko
    2. Natalia Hissamutdinova ? 100rin, 200rin, 200ko, 400ko
    3. Kätlin Sepp ? 100sel, 200sel
    4. Anastassia Steinmiller ? 100lib, 200lib, 400ko
    5. Jelena Petrova ? 400vab
    6. Maria Albert ? 50vab, 100vab, 200vab
    7. Maris Visse ? 100lib, 200lib
    8. Karen Vapper ? 100rin, 200rin
    9. Maria Gusseva ? 100sel, 200sel

    1. Danil Haustov ? 50vab, 100vab
    2. Martin Liivamägi ? 200rin, 200ko, 400ko
    3. Andres Olvik ? 100sel, 200sel
    4. Roman Krõlov ? 100lib, 200lib, 400ko
    5. Filipp Provorkov ? 100rin
    6. Ken Tomson ? 50vab, 100vab, 100sel, 200vab
    7. Andrei Motasnjov  – 400vab
    8. Vitali Jurov ? 200vab, 400vab
    9. Denis Solonin ? 200lib
    10. Vadim Romanov ? 100rin, 200rin
    11. Herol Marjak ? 200ko
    12. Kaspar Raigla ? 200sel

    Treenerid:
    1.       Heidi Kaasik ? vastutav treener (naised)
    2.       Siiri Põlluveer
    3.       Tatjana Partõka
    4.       Tiit-Urmas Reiter ? vastutav treener (mehed)
    5.       Urmas Jaamul
    6. Dmitri Kapelin

    Täiskasvanute ja noorte võistkonna esindaja ? Tõnu Meijel

    Ettepanek finantseerida EUL vahenditest tagasiulatuvalt kõigi täiskasvanud ujujate osalemist Baltimaade MV-l, kes toovad riigi koondisele punkte.
    Ettepanek garanteerida EUL transport võistlustele kõigile eelnimetatud koondise ujujatele ja treeneritele/esindajatele.
    Vabade kohtade täitmisel eelistada noorte vanuserühmast vanemaid ujujaid (P-91 ja vanemad ning T-93 ja vanemad) ning seejärel vajadusel arvestada ujujate taset.

    2. Euroopa Juunioride MV normatiivide täiendused ? 800vab ja 1500vab

    Ettepanek EUL juhatusele kinnitada tagasiulatuvalt 2008.a. Euroopa Juunioride MV A-normid alljärgnevalt:
    T-800vab 9.16,02
    T-1500vab 17.56,00
    P-800vab 8.34,50
    P-1500vab 16.18,60

    Seni normi täitnud ujujad (A. Motasnjov) arvestada normatiivi täitnute hulka.

    3. Gümnaasiumirahade staatuse muutus
    Alates 1. jaanuarist 2008.a. eraldatakse nö gümnaasiumirahad Kultuuriministeeriumi eelarvest alaliidule noortesapordi rahade lisana.
    Otsustati 2008.a. välja kuulutatud stipendiumi 1 ja 2 osa välja maksta sportlastele vastavalt 7. jaanuari HTM komisjoni otsusele.
    Edaspidiste raha jaotamise põhimõtete osas kutsuda üles klubid oma arvamust avaldama.

    4. USA laagri ja Eelolümpia kogemused ? T. Meijel
    Paluti Tõnu Meijelil vastavasisuline kokkuvõte esitada kirjalikult kõikidele klubidele/treeneritele.

    5. H. Ahoneni MM-l osalemise lubamine jarditulemuse konverteerimise kaudu
    Kiideti heaks H. Ahoneni MM-il osalemine omafinantseeringul jarditulemuste konventeerimise kaudu.

    5. 2008.a. Üldkogu
    Tehti ettepanek EUL juhatusele määrata 2008.a. Üldkogu kuupäevaks 9. märts, kuna sel juhul oleks aeg sobilik väljaspool Tallinnat elavatele treeneritele, kes on TOP-I Karikavõistlusteks (7.-8. marts) juba eelnevalt Tallinnasse sõitnud ning kuna koolivaheajal ja sellele järgneval ajal on paljud treenerid/klubide esindajad hõivatud treeninglaagrites- ja tiitlivõistlustel osalemisega.

    6. Muudatused EUL noortesarja finaali programmis
    Kiideti heaks K. Haljaste poolt esitatud EUL Noortesarja finaali programm alljärgnevana:

    I osa

    II osa

    1

     T-14    50 vab

    26

    T-14  100 lib

    2

     P-15    50 vab

    27

    P-15  100 lib

    3

    T-13    50 vab

    28

    T-13  100 lib

    4

     P-14    50 vab

    29

    P-14  100 lib

    5

    T-12    50 vab

    30

    T-12  100 lib

    6

     P-13    50 vab

    31

    P-13  100 lib

    7

     T-11    50 vab

    32

    T-11    50 sel

    8

    P-12    50 vab

    33

    P-12    50 sel

    Autasustamine 1-6

    Autasustam 25-30

    9

    T-14  100 rin

    34

    T-14  200 sel

    10

    P-15  100 rin

    35

    P-15  200 sel

    11

    T-13  100 rin

    36

    T-13  100 sel

    12

     P-14  100 rin

    37

    P-14  100 sel

    13

    T-12  100 rin

    38

    T-12  100 sel

    14

     P-13  100 rin

    39

    P-13  100 sel

    15

    T-11    50 rin

    40

    T-11  100 ko

    16

    P-12    50 rin

    41

    P-12  100 ko

    Autasustam. 7-14

    Autasustam. 31-38

    17

     T-14  200 vab

    42

    T-14  400 ko

    18

     P-15  200 vab

    43

    P-15  400 ko

    19

     T-13  200 ko

    44

    T-13  400 vab

    20

     P-14  200 ko

    45

    P-14  400 vab

    21

    T-12  200 vab

    46

    T-12  100 ko

    22

    P-13  200 vab

    47

    P-13  100 ko

    23

    T-11    50 lib

    48

    4×50 ko T/ P

    24

    P-12    50 lib

    Autasustam.39-48

    25

    4×50 vab T/ P

    Autasustam. 15-24

    7. Välisriikide ujujate osalemine Eesti Meistrivõistlustel
    Otsustati lubada Eesti Meistrivõistlustel osaleda välisriikide ujujatel alljärgnevatel tingimustel:

         

        Ainult eelujumistes (seda juhul, kui alal on kavas nii eelujumine kui ka finaal

         

        Ülesandmine võistlustele toimub ainult läbi alaliidu

         

        TrK juhatus kinnitab soovi avaldanud ujujate taseme sobivuse MV-l osalemiseks

    Välisriikide ujujaid autasustatakse vastava koha medaliga.

    Juhataja:                                                                       Protokollija:

    R. Aljand                                                                           M. Didvig