Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • EUL juhatuse koosolek
    27. mai 2013. a., kell 17:00 EuroParki büroos

    Kohal: Karol Kovanen, Erko Tamuri, Kaupo Meier ja Evelyn Sepp ning peasekretär Toomas Kleesment ja peatreener Riho Aljand.
    Puudusid: Arto Aas ja Antti Moppel (mõlemad etteteatamisel)

    Päevakord:

    1. Tartu Spordiakadeemia loomisest
    Tartu Spordiakadeemia idee peamised alused:
    a. Tartu Spordiakadeemia korraldab katusorganisatsioonina Tartu linna gümnaasiumastmes või kõrgkoolis õppivate saavutussportlaste treeningtegevust, eesmärgiga võimaldada õpingute kõrvalt tegeleda ka tippspordiga.
    b. Tartu Spordiakadeemiasse kaasatakse neid õppivaid sportlasi, kes on Eestis oma ala parimate hulgas, saavutanud medalikohti ja on perspektiivikad tulevikku silmas pidades.
    c. Sportlase klubiline kuuluvus ei ole määrav.
    d. Spordiakadeemiasse kandideerimiseks peab sportlane olema Spordiakadeemiaga koostöölepingu sõlminud Tartu linna üldhariduskooli gümnaasiumiastme või kõrgkooli nimekirjas ning olema esitatud kandidaadiks vastava alaliidu poolt.
    e. Tartu Spordiakadeemia tegevust koordineerib kokkulepe, mis on sõlmitud EOK, omavalitsuse, alaliitude, gümnaasiumide, kõrgkoolide, spordiklubide, treenerite ja sportlaste vahel.
    Otsus: edastada vastav info klubidele ning koguda vajalikud andmed.
    Võiks kujuneda Lõuna-Eesti keskus, koos majutus-toitlustamise ja baaside ja tipptreenerite võimalustega.

    2. Stipendiumikonkursside väljakuulutamine
    Otsus: kuulutada välja konkurss II poolaasta sportlaste stipendiumitele.
    Taotluste laekumise tähtaeg 9. juuni 2013.
    Otsus: kuulutada välja III kvartali treenerite stipendiumitele.

    3. Kutsekomisjoni liikme stipendiumi kinnitamine
    Otsus: kinnitada kutsekomisjoni liikme stipendium Janno Jürgensonile summas 1.000 eurot.

    4. Investeeringud
    Toomas Kleesment tutvustas nimekirja võistlustarvikutest, kuhu oleks vaja investeerida.
    Leiti, et võistluste läbiviimise programmi litsentsid peaksid klubid ise soetama, et ühilduda tulevikus kasutusele võetava süsteemiga.
    Toomas Kleesment uurib, kuidas tomivad leedukad sama programmi kasutades.

    5. Märgi ?Õpi Ujuma? projekt (Kaupo)
    Kaupo Meier kohtub vastava projektiga Raplamaal alustanud Helen Link´iga, et leida võimalusi projekti laienemiseks üle vabariigi.

    6. Koduleht
    Toomas Kleesment lepib kokku kohtumine Aedesega kolmapäeval kl 12:30.