Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

  • EUL juhatuse koosolek
    5. november 2009. a., kell 16:00, Riigikogu hoone

    Kohal: Evelyn Sepp, Andrus Ossip, Kaupo Meier, Ants Põldsam ja Janno Jürgenson ning peasekretär Toomas Kleesment ja peatreener Riho Aljand

    PÄEVAKORD:

    1. Hooaja üldjuhendi kinnitamine
    Otsus: Peasekretär ja peatreener viivad sisse koha peal tehtud muudatused ning muudatusega dokument saadetakse juhatusele elektroonseks kinnitamiseks.

    2. Referii ja starteri kinnitamine Eesti lühiraja MV-ks
    Otsus: kinnitada Eesti lühiraja meistrivõistlustel referiiks Kaire Indrikson ja starteriks Igor Filin.

    3. Eesti Ujumine 100 (plaanid/ülevaade tehtust)
    Koostati juubeliaasta ürituste ja tähtsamate võistluste esialgne kava.
    Arutati koostöös Eesti Spordimuuseumiga püsi- ja rändnäitus korraldamist, rahvusvahelise konverentsi koraldamist, lastele suunatud lastepäerane ujumise algõpetuse loo koostamist ja välja andmist (koos DVD e-raamatuga).
    Püsinäituse periood on august-detsember 2010. EUL poolne kontaktikisik ESM-iga on Kaja Haljaste.
    Rahvusvahelise konverentsi projektiga tegeleb Janno Jürgenson.
    Persooniraamatu välja andmine nihkub tulevikku seoses finantsvahendite puudusega.

    Juubeliaasta esialgne kava

    Aeg

    Üritus

    Koht

    Vastutaja

    Jaanuar

    Veebruar

    06.02.2010

    G4S ujumise noortesarja II etapp

    Kohtla-Järve/ Tallinn

    Janno Jürgenson/ Riho Aljand

    Märts

    6.-7.03.2010

    Baltimaade meistrivõistlused

    Tartu

    Toomas Kleesment

    19.-20.03.2010

    24 tunni ujumine ?Ujudes kevadesse

    Türi

    Kristiina Arusoo

    Aprill

    10.04.2010

    G4S ujumise noortesarja III etapp

    Sillamäe/ Tallinn

    Janno Jürgenson/ Riho Aljand

    10.-11.04.2010

    XXVII Tallinna lahtised meisterujumise MV

    Nõmme

    Kristiina Arusoo

    Mai

    22.-23.05.2010

    Eesti-Soome maavõsistlus

    Tartu

    Toomas Kleesment

    29.05.2010

    LEN kongress

    Limassol, CYP

    31.05.2010

    G4S ujumise noortesarja finaal

    Keila

    Toomas Kleesment

    Juuni

    Juuli

    1.-3.07.2010

    Eesti lahtised meistrivõistlused

    Tartu

    Toomas Kleesment

    4.07.2010

    G. Otsa karikas avaveeujumises

    Võru

    10.-11.07.2010

    Avaveeujumise etapid

    Kristiina Arusoo

    17.-18.07.2010

    Avaveeujumise etapid

    Kristiina Arusoo

    14.-18.07.2010

    Euroopa juunioride MV

    Helsinki, FIN

    Riho Aljand

    24.07.2010

    Väikese väina ujumine

    Orissaare

    Peep Kesküla

    28.07.-7.08.2010

    MM meisterveepallis

    Boras, SWE

    31.07.-6.08.2010

    MM mesiterujumises

    Boras, Göteborg, SWE

    August

    4.-15.08.2010

    Euroopa meistrivõistlused

    Budapest, HUN

    Riho Aljand

    14.-26.08.2010

    Noorte OM

    Singapur, SIN

    Riho Aljand

    28.08.2010

    Eesti Ujumine 100 pidulik tähistamine

    September

    Treenerite sügisseminar

    Vinni

    Riho Aljand

    Oktoober

    GP võistlus

    Riho Aljand

    November

    Euroopa lühiraja MV

    Riho Aljand

    Detsember

    15.-19.12.2010

    Lühiraja MM

    Dubai, UAE

    Riho Aljand

    Otsustati esitada riiklikule autasule Rein Haljand.
    Arutati Kultuuriministeerimi elutöö- ja aastapreemiatele esitatavaid kandidaate.

    4. EUL koostöökomisjon seoses TTÜ ujula rajamisega
    Otsus: kinnitada komisjoni koosseis – Janno Jürgenson, Gunnar Tõnning, Martin Viilep, Riho Aljand, Kaupo Mast.

    5. Tehniliste küsimuste nõuandekomisjon
    Komisjoni töö eesmärgiks on koostöö erinevate OV-ga eesmärk nende nõustamine – ujulate majandamise jms. küsimustes.
    Otsus: kinnitada komisjoni koosseis – Janno Jürgenson, Mare Vierland, Toomas Soosaar, Toomas Kleesment, Gunnar Tõnning.

    6. Aastalõpu tänuüritus
    Esialgne pakkumine saadud. Planeeritud kuupäev on 18. detsember 2009.
    Autasustatakse ? parimad ujujad: naine, mees, neiu, noormees, tüdruk, poiss, parim treener, veteran.
    Karikad antakse üle avaveeujumise seeriavõistlustel vanusegruppide võitjatele.
    Masters EM-il hõbemedali teeninud veepallivõistkond ? karikas meeskonnale.
    Meeles pidada ka Kardo Ploomipuud ja tema treenerit.

    7. EM Istanbul ja ETV (reklaamimüügi seis)
    Selgusid TV signaali edastamise uued tingimused, mis muudab eelneva info sisu ja ETV saate kellaaegu.
    Kaaluti võimalust anda ostjale maksetähtaega (2010). Pakkuda reklaami klubide toetajatele.

    8. Seis europrojekti ja koostööga Soome ja Läti kolleegidega
    Ants Põldsam andis ülevaate ? seoses lühikese ettevalmistamise tähtajaga selle aasta projekt ei käivitu. 2010. aasta veebruaris avaneb uus projekt, millele taotlus kirjutada.

    9. MK Stockholm, koondise kinnitamine.
    MK etapil Stockholmis 10.-11. november 2009 osalevad järgmised ujujad ja treenerid:
    Ujujad Pavel Narõskin, Aleksandr Malkov, Andres Olvik, Sten Indrikson, Johan Rohtla, Karen Vapper, Fred Karu, Gerda Pak, Kätlin Sepp, Tess Grossmann, Katriin Kersa, Merle Liivand, Timo Vaimann, Lauri Käi, Pjotr Degtjarjov, Kristjan Jürisoo, Liisa Lodi, Keit Keroly Kubpart, Alar Lodi, Jaan Eerik Past, Carl Johannes Rivik ning treenerid Kaja Haljaste, Heidi Kaasik, Ain Kaasik, Tõnu Meijel, Ville Pak ja Jaana Liivand.
    Otsus: Kinnitada esitatud koosseis. Lähetamine toimub sportlaste koduklubide vahenditest ja OM EVP toetusest summas 16.000 krooni.

    10. Kohapeal algatatud küsimused
              Järgmisel koosolekul esitab Kristiina Arusoo kokkuvõte 2009. a. avaveeujumise seeriavõistluse läbiviimisest.

    Järgmine korraline koosolek toimub 3. detsembril 2009. a.