Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Fääri saartel toimunud Põhjamaade meistrivõistlustelt toodi koju 11 medalit.

Põhjamaade meistriks krooniti SK Garant ujuja Daniel Zaitsev, kes oli kiireim 100 meetri liblikujumises ajaga 54,97 (eeluj. 54,86).

Hõbemedal Moonika Lipard 100 m seliliujumises 1.03,51

Hõbemedal Henri Reinsalu 100 m vabalt 50,30

Hõbemedal Vladislav Pasurin 50 m vabalt 23,25 (eeluj. 23,14)

Hõbemedal Sigrid Sepp 200 m seliliujumine 2.16,57

Pronksmedal Sigrid Sepp 100 meetri seliliujumises 1.03,66

Pronksmedal Karl Johann Luht 100 meetri selikujumises 56,61

Pronksmedal noortmeeste teatenelik (Daniel Zaitsev, Nikita Tsernõsev, Karl Johann Luht, Henri Reinsalu) 4×100 m vabalt 3.24,33

Pronksmedal Karl Johann Luht 50 m selili 26,35 (eeluj. 26,10)

Pronksmedal noormeeste teatenelik (Daniel Zaitsev, Nikita Tsernõsev, Arkadi Kalinovski, Henri Reinsalu) 4×200 m vabalt 7.39,58

Pronksmedal Arkadi Kalinovski 200 m liblikat 2.06,54

 

Teisi tulemusi:

4. Neiud 4×100 m vabalt 4.02,82 (Kertu Ly Alnek, Sigrid Sepp, Anett Pärismaa, Moonika Lipard)

4. Moonika Liprad 100 m vabalt 58,40

4. Neiud 4×100 m kombineeritult 4.24,81 (Sigrid Sepp, Anett Pärismaa, Kertu Ly Alnek, Moonika Lipard)

4. Noormehed 4×100 m kombineeritult 3.47,20 (Karl Johann Luht, Werner-Erich Kulla, Daniel Zaitsev, Henri Reinsalu)

5. Werner-Erich Kulla 100 m rinnuli 1.04,76

5. Henri Reinsalu 200 m vabalt 1.51,82

5. Frank Johan Ojarand 100 m selili 59,78 (eeluj. 59,16)

5. Kertu Ly Alnek 50 m liblikat 28,61

5. Daniel Zaitsev 50 m liblikat 24,97 (eeluj. 24,96)

5. Kertu Ly Alnek 200 m kompleksi 2.25,70

5. Kertu Ly Alnek 100 m vabalt 58,51

5. Silver Hein 400 m kompleksi 4.31,03

5. Sigrid Sepp 50 m selili 29,65 (eeluj. 29,46)

5. Kertu Ly Alnek 50 m vabalt 26,73

5. Henri Reinsalu 50 m vabalt 23,38

5. Karl Johann Luht 200 m selili 2.06,92

5. Eesti sega võistkond 8×50 m vabalt 3.19,85 (Vladislav Pasurin, Nikita Tsernõsev, Sigrid Sepp, Karin Iilane, Kertu Ly Alnek, Moonika Lipard, Karl Johann Luht, Henri Reinsalu)

6. Anett Pärismaa 100 m rinnuli 1.15,64 (eeluj. 1.15,34)

6. Vladislav Pasurin 50 m liblikat 25,14 (eeluj. 25,13)

6. Arkadi Kalinovski 200 m kompleksi 2.09,78 (eeluj. 2.08,79)

6. Anett Pärismaa 50 m rinnuli 34,68 (eeluj. 34,55)

6. Frank Johan Ojarand 200 m selili 2.07,62

6. Anett Pärsimaa 200 m rinnuli 2.45,37 (eeluj. 2.44,73)

6. Silver Hein 200 m liblikat 2.09,08

7. Mikk Laanes 200 m rinnuli 2.25,10

7. Robert Roose 200 m liblikat 2.12,83

8. Mikk Laane 100 m rinnuli 1.06,73

8. Nikita Tsernõsev 100 m vabalt 51,69

8. Frank Johan Ojarand 50 m selili 28,11

8. Moonika Lipard 50 m vabalt 27.08

9. Moonika Lipard 50 m selili 30,43

10. Mikk Laanes 50 m rinnuli 31,01

11. Nikita Tsernõsev 50 m vabalt 23,83

13. Nikita Tšernõšev 200 m vabalt 1.56,61

15. Werner-Erich Kulla 50 m vabalt 24,20

Eeluj. 3. Vladislav Pasurin 100 m liblikat 55,80

Eeluj. 4. Arkadi Kalinovski 100 m liblikat 56,49

Eeluj. 6. Roobert Roose 50 m liblikat 25,79

Eeluj. 6. Robert Roose 100 m liblikat 56,94

 

Pre-Senior

5. Paula-Brit Siimar 200 m liblikat 2.34,10

6. Paula-Brist Siimar 50 m liblikat 30,36

6. Paula-Brit Siimar 100 m liblikat 107,08 (eeluj. 1.06,33)

7. Karin Iilane 200 m vabalt 2.09,70

8. Karin Iilane 100 m vabalt 59,71

14. Karin Iilane 50 m vabalt 27,65

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>