Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Uusmeremaalasest ujumisguru Clive Rushtoni kahenädalane töövisiit on läbi.  Kaks suurt avalikku loengut kokku 110 kuulajale ning 7 töötuba, 4 ühistreeningut vees, TOPi Ujumisklubi külastus, hulgaliselt materjale ja õppevahendeid. Selline on jälg, mille Clive Rushton meie ujumisellu jättis. Huvitav oli ja mõneti ka raske, sest suurte kogemustega maestro on osanud kogu ujumistreeningute teooria suruda ühele suurele posterile. Sealt saab vastuse igale küsimusele. Kindlasti on alguses seda kasutada keerulinegi, kuid tegelikult teeb see treenerite töö palju täpsemaks ja ka lihtsamaks.

Tuleb tänada kõiki koolitustel osalejaid. Eriti tahaks tänada aga neid treenereid, kes aktiivselt osalesid töötubades ning ühistreeningutel. Ja veel eraldi tahaks tänada neid ujujaid, kes aktiivselt osalesid koolitusel ning tegid kaasa treeningud kõrgel tasemel. Meie külaline andis oma kokkuvõttes nii treeneritele kui sportlastele kõrge hinnangu: ?Ma usun Eesti ujumise tulevikku. Teil on hea materjal – ujujad ja ka tasemel treenerid.? Selliste sõnadega lõpetas Clive Rushton oma töövisiidi Eestis.

Eesti Ujumisliit omalt poolt tänas külalist ning kinkis mälestuseks meene, mis oli varustatud EUL logoga ning tänusõnadega.

Soovime Clive Rushtonile mõnusat kodulendu (muuseas ca 40 tundi) ja kohtumiseni!

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>