Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eestlased kogusid 7.-8. märtsini Lätis toimunud Baltimaade meistrivõistlustel kõige enam punkte nii noorte-kui ka absoluutarvestuses. Juunioride arvestuses edestas Leedu Eestit 7 punktiga.

Noorte punktid:

  • Eesti – 250
  • Leedu – 225
  • Läti – 144

Juunioride punktid:

  • Leedu – 223
  • Eesti – 216
  • Läti – 199

Absoluutarvestuse punktid:

  • Eesti – 613,5
  • Läti – 360
  • Leedu – 303,5

Eesti noorte medalid teisel võistluspäeval:

  • Anette Teder 3. koht 100 m vabaltujumises ajaga 1.01,96
  • Georg Filippov 2. koht 200 m vabaltujumises ajaga 1.59,16
  • Daniil Drozdov 3. koht 200 m vabaltujumises ajaga 2.01,89
  • Jekaterina Vorontsova 3. koht 200 m vabaltujumises ajaga 2.50,21
  • Ralf Roose 1. koht 100 m rinnuliujumises ajaga 1.05,25
  • Katalina Larikova 3. koht 100 m seliliujumises ajaga 1.10,68
  • Alan Smok 2. koht 200 m seliliujumises ajaga 2.12,73
  • Polina Timofejeva 2. koht 200 m liblikujumises ajaga 2.31,14
  • Evalotta Victoria Aabrams 3. koht 400 m vabaltujumises ajaga 4.49,46
  • Daniil Drozdov 1. koht 50 m vabaltujumises ajaga 24,48
  • Hans-Mikk Kuulpak 3. koht 50 m vabaltujumises ajaga 25,11
  • Johanna Kübar 1. koht 200 m kompleksujumises ajaga 2.27,24
  • Ute Viktoria Liu Yeung 3. koht 200 m kompleksujumises ajaga 2.33,12
  • Artur Tobler 2. koht 400 m kompleksujumises ajaga 4.53,84
  • Maksim Lobossok 3. koht 400 m kompleksujumises ajaga 4.54,55
  • Tüdrukute 4 x 100 m kombineeritud teateujumise 1. koht ajaga 4.34,61
  • Poiste 4 x 100 m vabalt teateujumise 1. koht ajaga 3.34,09

Eesti juunioride medalid teisel võistluspäeval:

  • Helena Heinlo 1. koht 100 m vabaltujumises ajaga 1.00,31
  • Aurelia Roos 2. koht 100 m vabaltujumises ajaga 1.01,09
  • Kaspar Helde 1. koht 200 m vabaltujumises ajaga 1.54,28
  • Demid Solodov 3. koht 200 m vabaltujumises ajaga 1.56,96
  • Christopher Palvadre 3. koht 100 m rinnuliujumises ajaga 1.07,93
  • Katriin Hansalu 1. koht 100 m seliliujumises ajaga 1.07,20
  • Mari-Liis Maas 3. koht 100 m seliliujumises ajaga 1.10,09
  • Tristan Tsopp 3. koht 200 m seliliujumises ajaga 2.14,68
  • Anastassija Malkova 3. koht 200 m liblikujumises ajaga 2.49,67
  • Heleri Zirk 1. koht 400 m vabaltujumises ajaga 4.41,60
  • Helena Heinlo 3. koht 400 m vabaltujumises ajaga 4.50,03
  • Demid Solodov 2. koht 50 m vabaltujumises ajaga 23,94
  • Dmitri Astrelin 2. koht 400 m kompleksujumises ajaga 4.56,56
  • Neiude 4 x 100 m kombineeritud teateujumise 2. koht ajaga 4.33,89
  • Noormeeste 4 x 100 m vabalt teateujumise 2. koht ajaga 3.30,89

Avatud ehk open klassi medalid teisel võistluspäeval:

  • Annika Vainikk 2. koht 100 m vabaltujumises ajaga 58,85
  • Elisabet Mätlik 3. koht 100 m vabaltujumises ajaga 59,55
  • Kaspar Helde 1. koht 200 m vabaltujumises ajaga 1.55,21
  • Maksim Gumenjuk 2. koht 200 m vabaltujumises ajaga 1.55,60
  • Maria Romanjuk 1. koht 200 m rinnuliujumises ajaga 2.36,96
  • Martin Allikvee 2. koht 100 m rinnuliujumises ajaga 1.03,71
  • Joonas Niine 3. koht 100 m rinnuliujumises ajaga 1.03,82
  • Sofja Krivorukova 1. koht 100 m selili ajaga 1.05,29
  • Katriin Hansalu 2. koht 100 m selilis ajaga 1.06,74
  • Ivan Štšeglov 1. koht 200 m selilis ajaga 2.02,80
  • Polina Timofejeva 1. koht 200 m liblikas ajaga 2.31,62
  • Alina Vedehhova 2. koht 200 m liblikas ajaga 2.33,04
  • Alex Ahtiainen 1. koht 100 m liblikas ajaga 54,59
  • Cevin Anders Siim 2. koht 100 m liblikas ajaga 55,47
  • Kaspar Helde 3. koht 100 m liblikas ajaga 56,93
  • Laurika Lint 2. koht 400 m vabaltujumises ajaga 4.35,29
  • Daniel Zaitsev 2. koht 50 m vabaltujumises ajaga 22,96
  • Maria Romanjuk 1. koht 50 m rinnuliujumises ajaga 31,86
  • Sofja Krivorukova 2. koht 200 m kompleksujumises ajaga 2.25,61
  • Johanna Kübar 3. koht 200 m kompleksujumises ajaga 2.26,90
  • Rinel Pius 2. koht 200 m kompleksujumises ajaga 4.48,07
  • Aleksander Konrad Sepp 3. koht 200 m kompleksujumises ajaga 4.48,23
  • Alina Vedehhova 1. koht 50 m liblikas ajaga 28,41
  • Aurelia Roos 2. koht 50 m liblikas ajaga 28,60
  • Armin Evert Lelle 3. koht 50 m selilis ajaga 27,07
  • Naiste 4 x 100 m kombineeritud teateujumise 2. koht ajaga 4.24,52
  • Meeste 4 x 100 m vabalt teateujumise 1. koht ajaga 3.25,75

Kõik tulemused leiab SIIT.

Esimese võistluspäeva tulemused leiab SIIT.

Kui uudisest vigu leiad, siis anna meile teada kirjutades SIIA.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>