Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Asterix ja Obelix seavad sammud Spordikuulsuste Jõuluturniirile

Juba täna, 25. Detsembril toimub Pärnus Spordikuulsuste Jõuluturniir, kus ujujate au lähevad kaitsma Martti Aljand ja Pjotr Degtjarjov. Mis on noormeeste strateegia? Millisele alale oma trumbid panevad?

Aljandi sõnul on sel aastal trumpala leida keeruline. “Eelmisel aastal oli kahtlemata meie trumbiks hingehoidmine, kuid sel aastal sellist erilist ala esile ei tõusegi,” sõnab Aljand, kellest õhkub enesekindlust sellegipoolest. “Me üritame kõike hästi teha. Oleme Pjotriga nagu Asterix ja Obelix – meid ei peata miski,” võtab Aljand ootused suurvõistlusele kokku.

Meeskonnakaaslane Degtjarjov on samuti veendunud, et võistlus läheb hästi. “Arvan, et meie trumpala on Wendre tekiheide,” sõnab Degtjarjov ning selgitab, et kuna ala on meeskonna jaoks uus ja ujujad on tulenevalt tihedast võistlusgraafikust harjunud  tundmatus basseinis vette hüppama, siis kahtlemata on Asterixil ja Obelixil antud alal eelis. Mida veel ujuja taust annab? “Kahtlemata seda, et oleme kiired, vastupidavad ja lummavate kehadega,” sõnab Degtjarjov, kes just viimasele suurimad panused paneb.

Meeskonnale eelmisel korral teine koht, kuid sellel aastal on sihid kõrgemad ja soovitakse varasem tipptulemus üle lüüa. “Nagu ujumise 100m distantsidel – kohe algusest peale täie rauaga ning kindlasti tahame lüüa üle meie senist kõrgeimat kohta,” täpsustas Degtjarjov ootusi.

Tulemused ja lisainfo: https://www.facebook.com/events/1006243712765959/

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>