5.02.2023 UUS VEEBISEMINARIDE SARI: ujumise algõpetus "Edasiliikumise võtted vees"
 

Viiendal veebiseminaril jätkame edasiliikumise teemaga ja vaatleme kuidas alustada edasiliikumise õppimist vees. 
Vastame küsimustele: mida ja kuidas õpetada edasi liikumisel enne konkreetse stiili õpet.
 

Räägime millistest harjutustest alustada edasiliikumise õpetamisel vees ja kuidas liikuda üldistelt harjutustelt soovitud ujumisviisile. Koostöös keha-käed-jalad-hingamine ühtses rütmis ja sünkroonis liikuma panna on päris suur väljakutse ning enne kui hakata rääkima stiili nüanssidest peab teatava hulga edasiliikumise võtteid ja põhimõtteid omandama kergendatud vormis.

Ootame kõiki ujumistreenereid ja õpetajaid osalema iga kuu esimesel pühapäeval kell 10.00-11.00 virtuaalsel kohtumisel Zoomi keskkonnas, kus saame arutada, toetada ning jagada teadmisi ujumise algõpetusest.
 
Kohtumiste sarja eesmärk on toetada ning lisada motivatsiooni ja inspiratsiooni ujumise algõpetuse treeneritele ja õpetajatele.
 
Igal kohtumisel käsitleme konkreetset teemat, mida juhatab sisse meie külaline. 
Viiendaks külaliseks on Andres Olvik, kes on EKR 5 taseme ujumistreener, Spordiklubi Nord tegevjuht ja Eesti Ujumisliidu EKR 4 ujumistreeneri erialakoolituse koolitaja. Vees liikumise kogemus on Andresel olümpia ja avavee ujujana ning ujumistreenerina on Andres juhendanud õpilasi beebidest pensionärideni ja Eesti Meistriteni.
 
Peale sissejuhatust teemasse saavad osalejad küsida, arutada ning jagada oma kogemusi ja teadmisi edasiliikumise teemal.
 
Lisaks oleme loonud facebooki grupi ujumise algõpetus, millega ootame kõiki liituma!
Grupis jagame infot virtuaalsete kohtumiste kohta, paneme ülesse toimunud kohtumiste salvestusi ning saame arutada ujumise algõpetuse teemadel, küsida nõu, jagada muresid, rõõme ja avastusi.
 
Ootame kõiki osalema!
 
Registreeri end veebiseminarile siin.
 
 
 
Täpsem info: Kirsti Mäesepp, kirsti@swimming.ee, 5132991
 

Debug