2.10.2022 UUS VEEBISEMINARIDE SARI: ujumise algõpetus "Veega kohanemine ja veehirm"
 
Esimesel veebiseminaril käsitleme teemasid veega kohanemine ja veehirm. Arutelusse tulevad küsimused: kuidas aidata lapsel veehirmust üle saada ja kuidas toetada last veega kohanemisel?
 
Ootame kõiki ujumistreenereid ja õpetajaid osalema iga kuu esimesel pühapäeval kell 10.00-11.00 virtuaalsel kohtumisel Zoomi keskkonnas, kus saame arutada, toetada ning jagada teadmisi ujumise algõpetusest.
 
Kohtumiste sarja eesmärk on toetada ning lisada motivatsiooni ja inspiratsiooni ujumise algõpetuse treeneritele ja õpetajatele.
 
Igal kohtumisel käsitleme konkreetset teemat, mida juhatab sisse meie külaline. Esimeseks külaliseks on Eesti Ujumisliidu "Õpime ujuma" koolitaja Maria Trei, kes on EKR 5 taseme ujumistreener ja ujumisõpetaja Kuusalu Keskkoolis. Maria on pikaaegsete kogemustega ujumise algõpetuse õpetaja ja suurepärane koolitaja ning on saanud Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu, Selts Eesti Vetelpääste ning Päästeametiga koostöös spetsiaalse ettevalmistuse ujumise algõpetuse ja veeohutuse koolituste läbiviimiseks.
 
Peale sissejuhatust veega kohanemise ja veehirmu teemasse saavad osalejad küsida, arutada ning jagada oma kogemusi ja teadmisi antud teemal.
 
Lisaks oleme loonud facebooki grupi ujumise algõpetus, millega ootame kõiki liituma!
Grupis jagame infot virtuaalsete kohtumiste kohta, paneme ülesse toimunud kohtumiste salvestusi ning saame arutada ujumise algõpetuse teemadel, küsida nõu, jagada muresid, rõõme ja avastusi.
 
Ootame kõiki osalema!
 
Registreeri end veebiseminarile siin.
 
 

Järelvaatamine Smartcoaching ALGÕPETUS kodulehel: Maria Trei - “Veega kohanemine ja veehirm”.

 
Täpsem info: Kirsti Mäesepp, kirsti@swimming.ee, 5132991

Debug