Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

18. aprillist kuni 31. maini toimub kampaania “Parima ujumisoskusega klass”, millest saavad osa võtta kõik põhikooli klassid (1.-9. klass).

Kampaania eesmärgiks on motiveerida õpilasi ujuma õppima, teadvustada ujumisoskuse vajalikkust ja selgitada, mida tähendab “ujumisoskus”.

Kampaanias osalemiseks tuleb õpetajal õpilaste ujumisoskust kontrollida ja tulemused ajavahemikus 18. aprill – 31. mai siin lehel kirja panna.

Ujumisoskuse kompleksharjutus kõlab järgnevalt:
Hüppa sügavasse vette, uju 100 m rinnuli asendis, sukeldu, too käega põhjast ese, püsi paigal puhates ja asendeid vahetades kolm minutit, uju seejärel 100 m selili asendis ja välju veest.

Täpsemad juhised ujumisoskuse kontrollimiseks ja kampaanias osalemiseks leiab kampaanialehelt www.ujumisklass.ee, kust saab õpilastele välja printida ka diplomeid ja leiab täpsemat infot auhindade kohta. Samuti kutsume õpetajaid õpilasi ujumismärgiga premeerima ja vastavalt iga õpilase saavutusele või oskusele õpilasele tagasisidet andma. Ujumismärke saab tellida siit.

Kõigi osalevate klasside vahel loositakse kampaania vältel välja pääsmeid tervele klassile Kalev Spa või Tervise Paradiisi veekeskusesse, Super Skyparki, AHHAA keskusesse või Atlantis H2O Aquaparki.

Lisaks on 1500 esimesele osalejale Veega Sõber ujumismütsid Arenalt ning kahele õnnelikule klassile smuutid Kadarbikult!

Peaauhinnaks on Tallinki päevane Helsingi kruiis.

Õpetajatele on auhinnad välja pannud Kalev Spa hotell & veekeskus, Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus, Atlantis H2O Aquapark ja V Spa vee- ja saunakeskus.

Kutsume kõiki klasse üles kampaanias osalema ning kampaania infot levitama!

Lisainfo kampaania kohta SIIT või meiliaadressilt kirsti@swimming.ee.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>