Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Järgnevate nädalate jooksul kirjutame põgusalt, kuidas mitmetel Eesti ujujatel välismaal treenimine läheb. Täna saate lugeda, kuhu ja mida läks õppima Kanadas treeniv Aleksa Gold ning milleks valmistub ta sellel hooajal.

Aleksa esindas Eestit paar nädalat tagasi Argentiinas toimunud noorte olümpiamängudel, kus ta parimaks saavutuseks oli kõrge 14. koht 200 m seliliujumises.

Aleksa, kuidas jäid rahule enda tulemustega noorteolümpial?

Jäin rahule, sest hooaeg alles algas. Minu tulemused noorte olümpiamängudel ei olnud küll isiklikud rekordid, aga ma arvan, et need ajad olid päris head arvestades, et tegemist on hooaja algusega.

Alustasid ülikooliõpinguid. Kus ja mida sa õpid?

Läksin Toronto Ülikooli (University of Toronto), kus treenin ülikooli ujumismeeskonnaga ja õpin bioloogiat. Loodan enda õpingud lõpetada nelja aastaga.

Millised on su selle hooaja eesmärgid?

Minu selle hooaja suurimateks võistlusteks on Kanada ülikoolide meistrivõistlused, mis toimuvad veebruaris ja maailmameistrivõistlused, mis toimuvad suvel. Loodan, et MM läheb mul hästi ning et suudan hooaja jooksul mitu isiklikku rekordit ujuda.


Loe lisaks, kuidas on läinud Kertu Ly Alnekul esimesed kuud USAs.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>