Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eelmise nädala lõpus filmiti Järveküla Spordihoone ujulas S-Filmi meeskonnaga ujumise õppevideoid.

Tallinna Ülikooli ujumise õppejõu Vladimir Kunitsõni juhendamisel filmiti Spordiklubi Fortuna lastega lõbusaid ja mängulisi harjutusi, mis viivad märkamatult põhiliste vees oluliste oskusteni – sukeldumise, hõljumise, libisemise ja vees edasi liikumise valdamiseni.

Filmiti ka harjutusi, mis aitavad veega kohaneda ja mille abil saavad ujumisoskust lihvida juba peamised ujumisoskuse elemendid omandanud õpilased. Videomaterjali saavad kõik ujuma õppijad ja ujumisõpetajad kasutada e-koolikotist ja kooliujumine.ee kodulehelt alates 2019. aasta esimesest poolest.

Haridus- ja Teadusministeerium ning Euroopa Sotsiaalfond rahastavad ujumise algõpetuse e-õppematerjalide tootmist digipöörde programmi vahenditest.

Aitäh EULi sponsorile Arenale näitlejate riiete eest!

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>