Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti Ujumisliiduga liitus kaks uut klubi – SK Swan Nest ja Virmar spordiühing. Eesti Ujumisliitu kuulub kokku 43 klubi.

SK Swan Nest

Spordiklubi SK Swan Nest alustas oma tegevust aastal 2015. Algselt sai klubis tegeleda kujundujumise ja ballettiga.

Käsolevast aastast alates saavad lapsed tegeleda lisaks kujundujumisele ka veepalliga, mis on Eestis ainulaadne. Samuti pakub klubi ujumise ettevalmistusõpet kujundujumise ja veepalliga edaspidiseks treenimiseks. Koolis on hetkel 73 last vanuses 4-15. SK Swan Nesti noor entusiastlik meeskond arendab oma jõududega uusi (kujundujumine) või unustatud (veepall) Olümpiamängude veespordialasid.

Praegu viiakse treeningud läbi nii saalides kui ka basseinis aadressil Endla 4, Adeli Tervisekeskuses. Eelmistel aastatel toimusid treeningud ka Kalev Spa basseinis ja saalis aadressil Kohila 3.

Klubis on 5 treenerit, kelle hulka kuulub ka Anatoli Skachkov, kes võitis 2017. aasta maailma meistrivõistlustel veepallis veteranide kategoorias (65+) kulla. Treeneriks on ka Karina Polovnikova, kes oli 2016. aastal parim Eesti fitness-bikini sportlane-juunior.
SK Swan Nest koduleht: swannest.ee

Virmar spordiühing

Virmar spordiühing tegutseb alates 2003. aasta novembrist ning seal on spordiregistri andmetel üle 250 harrastajat.

Spordiühingu põhiliseks tegevusalaks on ujumisõpetuse ja harrastuse tagamine Võru maakonna elanikele. Ujumisõpetust viiakse läbi kolmes lasteaias, tunnid toimuvad regulaarselt üks kord nädalas. Lasteaedade lapsed alustavad ujumisõpetust alates 2,5-3 eluaastast kuni kooli minekuni.

Edasijõudnud õpilastel on võimalik treeningutel osaleda kolm korda nädalas. Toimuvad ka täiskasvanute ujumistreeningud. Spordiühingu õpilased on osalenud Maatalimängudel ja väiksematel võistlustel. Koostöös Võrumaa spordiliiduga viib spordiühing läbi Võru maakonna MV ujumises. Lisaks sellele viib neljandat aastat spordiühing läbi ka projekti Võrumaa lapsed õpivad ujuma ujumistunde. Kuna Võrumaal on ainult üks EOK ujumise kutsekvalifikatsiooniga ujumistreener, siis kasutatakse treeningute ja algõpetuse läbiviimisel vabatahtlikke, kes on läbinud koolituse Õpime Ujuma.

Lisaks ujumisõpetusele ja treeningutele viib Vilmar spordiühing läbi ka vesiaeroobika treeninguid 3 korda nädalas, lisaks üks vesiaeroobika tund eakatele ja saalivõimlemine eakatele.

 

 

 

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>